Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Brit Care...

Mi a különbség a Brit Care junior és a Brit prémium táo között?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket adjam a kutyusnak 4 hónapos bernáthegyi.Eddig brit caret adtunk neki de megláttam a brit prémiumot.A brit prémiumban több a fehérje mint a careben és kevesebbet is kell adni belőle valamint olcsóbb is.Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 8. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj az táp lenne!:-)Bocsi az elírásért!:-)
2012. aug. 8. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
A Brit Care hypoallergén, a Brit Premium pedig "normális" táp, nagy vonalakban ez a különbség. A dokink szerint ha Care-rel eteted, akkor "ellustul" az emésztése, véletlenül felnyal egy kis földre esett pörköltöt, és olyan hasmenése lesz tőle, hogy ihaj. Ettől függetlenül az egy remek táp, de én nem adom a kutyámnak, amíg nincs rá szükség :) Az ilyen óriástestű kutyák táplálása viszont külön műfaj, úgyhogy inkább nem adok tanácsot azügyben, hogy mivel etess, nem akarok hülyeséget mondani. Esetleg a tenyésztőjét megkérdezheted, vagy állatorvost, hogy mit gondol erről.
2012. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pénteken megyünk állatorvoshoz, majd tőle is megkérdezem.Köszönöm a választ.
2012. aug. 8. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosnak nem feladata minden tápot kívülről ismerni... ráadásul a legtöbb állatorvos le van szerződve egy-egy gyártóval és úgyis azt fogja ajánlani. Én ilyen dologban nem adnék egy állatorvos véleményére.
2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy értem, h egy állatorvoséra csak...kérdezz meg többet 5-6-7-8at is....
2012. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért egy jó doki utánanéz, ha szépen megkéred. Az enyém is ajánlott másikat, de azért elmondta, hogy a Brit is teljesen jó.
2012. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért tudjuk, h a legtöbb doki nem ilyen...sajnos.. :o(
2012. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!