Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gödöllőn vagy környékén...

Gödöllőn vagy környékén kutyaszittert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Megbízható kutyaszittert keresek Gödöllőn vagy környékén. Az is jó ha jelentkezik valaki, de jó tapasztalatoknak talán még inkább örülnék. Most nyaraltam a 8 hónapos kutyámmal 1 hetet és rájöttem, ez nem neki való. Legközelebb nem teszem ezt vele, inkább maradjon itthon, egy hozzáértő kedves emberrel.

2012. aug. 8. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gödöllői kutysuli nagyon jó, lehet bentlakásos formában (ott jól elvan más kutyákkal, szaladgálhat), vagy házhoz mennek. Nézd meg a honlapjukat: [link]
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jártunk oda oviba. Szimpatikusak az oktatók, de én nem szeretném, hogy szerencsétlen kutya vagy ott nyüszítsen egy kennelben egész nap, vagy üljön itthon és napi kétszer megetesse valaki és elvigye esetleg sétálni. Ez egyik sem jó megoldásnak tűnik. Szeretnék esetleg egy diáklányt vagy nyugdíjast, aki ért a kutyához, van nyári szünideje, így egész nap aránylag szabad és tudja pesztrálni a kutyát. Befogadja a házába, foglalkozik vele. Mindezt persze jó pénzért.... Már az is eszembe jutott, hogy lehet a tenyésztőnél kéne rákérdeznem, nem vállalja-e el így felügyeletre. Kicsit tanácstalan vagyok megmondom őszintén.
2012. aug. 8. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Bottyán Equus Állatotthont (Őrbottyánban) nagyon ajánlom! :)
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a tapasztalatod az Őrbottyáni hellyel kapcsolatban? Ott dolgozol, látogató voltál, vagy volt ott a kutyád? Érdekelne részletesebben is. Megmondom őszintén nem tetszik, hogy sok a beteg állat ott. Ami persze nagyon szép dolog, hogy állatokat mentenek, de gondolom velük kell sokat foglalkozni, és esetleg fertőzések is vannak. Nem tudom.
2012. aug. 8. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok a beteg állat? Ezt honnan veszed?

Nekem ismerősömék az üzemeltetők, többször jártam náluk és tényleg nagyon jól élnek az ottani kutyák/macskák/lovak/kacsák stb.

Semmiben nem szenvednek hiányt és bizony beteg állatokat is mentenek, de őket külön tartják a gyógyulásukig, ha gond lehet belőle.

2012. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kistestű vagy nagy??

fiú vagy lány??


van két kistestű kutyánk mindketten lányok ,de egy kis időre szívesen foglalkoznék vele,persze ha nagytestű akkor sajnos nem tudok,de egy kistestű vagy közepes testű kutyát bevállalhatok :)

2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15:00

20 éves vagyok és az egyik kutyánk 10 éves a másik 1,elég jól értek a kutyákhoz!! és megbízható vagyok, ismim vizsláját is sétáltattam már :)

2012. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15:00-15:01 - vagyok


panelba lakok,de nem annyira kicsi, 70 vmennyi négyzetméter

a saját kutyáinkat is 3x sétáltatjuk szóval ő is annyit lenne :) de persze kérésedre többször is elvihetem sétálni..

2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a jelentkezésed, de szeretném kertben tartani a kutyát. Most is ott van, olyan kinti-benti kutya.... Ő is lány egyébként és spániel, szóval nem nagytestű.
2012. aug. 8. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
jah értem :)
2012. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!