Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő akkor ha sétáltatá...

Mi a teendő akkor ha sétáltatás közben ránk támad egy kóbor kutya? Hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
Itt volt a gyakorikérdéseken ,hogy egyszer egy sétáltgató emberre támadt egy NJ.Akkor szerencséje volt annak az embernek ,mert nagyobb kutyát sétáltatott,ako megvédte.De mivan akkor,ha egy Labdradort sétáltatunk, és megtámad egy Roti? Mit lehet tenni?
2012. aug. 8. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.!
2012. aug. 8. 19:19
 2/12 A kérdező kommentje:
2012. aug. 8. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmit ne tegyél!Még a végén feljelentenek állatkínzásért mert meg védted magad és négylábú társad.Nagyon átestek egyesek ebben az állatvédelmi kérdésben szerintem.Legjobb ha lefekszel a földre és behúzod füled farkad hagyod amíg az eb megunja a marcangolásod majd ha még élsz hazasétálsz és feljelented magad garázdaságért mert a puszta jelenléted haragot és agressziót váltott ki egy kutyában.
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, de én tuti bele rúgnék egyet (félre értés ne essék imádom a kutyákat, de ha rám és a kutyámra támadna egy kóbor kutya akkor nem állhatok ott tétlenül amíg széttépik a kutyám)
2012. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ezt kimondta,hogy semmit nem csinálnék? arról beszéltem hogyan tudnám megvédeni a kutyámat ? Kiabálnék vele vagy futnék felé bottal? ilyenre lettem volna kiváncsi. ? o.o
2012. aug. 8. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem komolyan írtam,hogy ne csinálj semmit.Csak fel akartam hívni a figyelmet erre a jelenségre.Példának okáért egy olyan esetet ismerek,hogy egy kutyáját sétáltató ember egy fenékre ütéssel rendre utasította a kutyáját majd pórázzal elrángatta egy másik kutya ürülékének a közeléből.Erre valaki felvette videóra és felrakta a netre,hogy milyen nagy állatkínzás ez.Szegény ember ellen valóságos hadjárat indult országosan amiért meg merte fegyelmezni a kutyáját.Az előző írásom ironikus volt.
2012. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha bottal kergeted csak agresszívabb lesz.. 1x odajött egy Bobtail és megtámadta a Yorkimat és felkaptam az ölembe és rámugrott... én meg nem tudtam elmenekülni és összerugdotam a kutyát.. és mikor már kifeküdt a földön.. a messziről röhögő gazdája odajött és sírt -.-" beleröhögtem a pofájába és ennyi.. a kutya nem halt meg csak kómába esett mert durván tarkónrugtam
2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De már jól van, és nem engedik a közelembe :D
2012. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A gazdáját kellett volna megrugdosni.
2012. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kutyasíp. A támadó kutyákat nagyon megzavarja, a békés kutyák csak felfigyelnek rá.
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!