Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor elpusztult a kutyátok,...

Amikor elpusztult a kutyátok, akkor ti inkább ugyanolyan fajtájút szeretetek volna, vagy mindenképp másféle fajtát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jaj ez engem is érdekel,már előre félek ,hogy mi lesz ha meg hal a kiskutyám :( 10 éves.

Itt alszik a drágám [link]

2012. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én más fajtát vettem, mert attól féltem, hogy ha ugyanolyan fajtát veszek, akkor sokkal nehezebb lesz elengedni
2012. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ugyanolyan fajtát, mert ismerem a természetét, viselkedését, és mindig emlékeztet az elhunyt kutyámra, és ez jó, mert örökre emlékezni akarok és fogok rá :')
2012. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
első válaszoló: de ééééééééééééééééééééééééééééédes :)) nekem két pulim van, egy fekete lány és egy fehér fiú. az előző kutyám is puli volt, zsemleszínű, és a feketével nagyon sokat játszottak. amikor elpusztult szegénykém, akkor hoztuk a fehéret, mert szegény fekete nagyon egyedül volt. (előző voltam)
2012. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Másfajtát. De a kisebb fajta, kis röfögőket szeretem, mopsz után vettem egy francia buldit, nem azért, hogy ne emlékezzek rá, amúgy is a francia picit emlékeztet a mopszra.
2012. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Más fajtát,mert nem akartam volna hogy folyton rá emlékeztessen. És ég és föld az elpusztult kutyám és a mostani kutyám természete és külleme.

Egy példa:

8 évig volt egy hófehér perzsa cicám,legjobb társam volt,de nem az a nyomott orrú volt,olyan különleges pofijú. Voltak családi zűrök és őt el kellett ajándékoznom amit mai napig nem hevertem ki,ennek már 6 éve. Tegnapelőtt az állatorvosi rendelőben teljesen ugyanolyan kinézetű cicát láttam és teljesen felkavart..Nem bírok aludni 2 napja,folyamatosan ő jár a fejemben,álomba sírtam magam tegnap éjszaka is ..

Nekem ez nem hiányozna semmilyen állatban hogy ránézek,mer egy állat halálát nem lehet kiheverni komolyan..ha kutya ha macska,mindegy az neked ő rengeteg éven át a társad volt!

2012. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
érdekes kérdés. most keverék kutyám van, nagyon nagyon szeretem. korábban volt törzskönyvezett, fajtatiszta bernáthegyi, németjuhász, labrador, vizsla és skót juhász a szűkebb családban. azt is el tudom képzelni, h a következő egy fox terrier volna, h emlékeztessen a mostani imádott kutyámra, ugyanakkor belőle tanulva már simábban menjenek a dolgok, azt is, h német juhászom legyen, ő volt mind közül a legértelmesebb, de azt is, h labradorom legyen, akivel a legolajozottabban mentek a dolgok közöttünk. sosem kellett megharcolnunk egymással, minden olyan magától értetődő volt. a többi kutyám azért mindig szerette volna tudni, h méltán viselem én a nadrágot és a környezetével is többet kakaskodott, mint a labradorom. és még azt is el tudom képzelni, h annyira meg leszek zuttyanva, h egy ideig, talán soha többé nem lesz kutyám, ha kis borzos elmegy....
2012. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt! Úgy látszik mindenki másképp gondolkodik ezügyben, én mind a kettőt meg tudom érteni teljesen. És ti nem érzitek úgy, hogy az első kutyátok volt A KUTYA, és soha nem tudja majd pótolni egy másik kutya őt, akármilyen kedves, aranyos is lesz?
2012. aug. 9. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan fajtát, el sem tudtam volna képzelni másmilyet :)
2012. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyat. Igaz, más színűt. Első fajtatiszta kutyámban megtaláltam az 'igazit', így el sem tudnám már képzelni az életem nélkülük.
2012. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!