Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbetegedett a kutyám, de...

Anonymuser kérdése:

Megbetegedett a kutyám, de nincs pénzem elvinni állatorvoshoz, mi baja lehet? ( Bővebben kieg. )

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves labrador retrieverem. Imádom, a világ legjátékosabb, legszeretnivalóbb, leghűbb kutyája. Szóval ha megyek haza és meglát, kijön ugrálni a kapuba és ugat megállás nélkül. Két napja viszont nem, valami történt vele, nem eszik, nem iszik, nem érdekli a labda, nehezen mozog, lassan lélegzik, amikor néz szinte látszik a szomorúság a szemében, mi baja lehet? Nagyon fontos lenne a segítség, mert most nincs pénzünk elvinni állatorvoshoz, segítsetek.


László voltam.



2012. aug. 9. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
nézd meg nem lázas-e, és a vizeletét is. Az idő nagyon fontos tényező. majd ird meg légyszives mi a baj.
2012. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

szia sajnos így tényleg nem sokat tudunk segíteni,lázát nézd meg,itasd.De az orvos többet tud mondani,de lenne egy kérdésem,ne lepődj meg...Van szuka a közelbe?Kullancsot megnézted már?Nem tudott valamit össze szedni(bogár,béka..)?

Kérlek írd meg a fejleményeket érdekel a kutyus hogy léte.

2012. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

Én már csináltam olyat ,hogy beállítottam a dokihoz és meg mondtam nincs pénzem de beteg a kutyám. szó nélkül megvizsgálta, adott valami gyógyszert és rendbe is jött egy két nap alatt. (összegben ilyen 7000 forint körül volt, nem tudom már több éve volt és a pénzt két hét múlva vittem be.)

Hidd el nem te lennél az egyetlen aki így visszi orvoshoz,hogy nincs pénze, előfordulhatnak váratlan helyzetek.

Tényleg vidd el még ma szerintem, lehet egy komolyabb problémát előznél meg vele.

2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nincs más út csak az állatovos de meg szokták engedni h ne fizess és csak akkor amikor lesz pénzed én is jártam már így. Viszont babézia is lehet és ha nem jut dokihoz 99% h meg fog halni.
2012. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyáim is lustábbak és kevesebbet esznek ebben az időben, viszont úgy isznak mint a gödény. Nagyon megviseli őket sajnos ez a meleg.

Az nagyon nagyon nagyon rossz jel, ha nem iszik és nem érdekli semmi, levert!

Mindenképpen vidd el dokihoz. Sajnos nálunk is van olyan, akiről tudom, hogy pénz nélkül az ajtón sem engedne be, de hál'isten a miénknek szenvedélye az, hogy segítsen az állatokon és nem csak a pénzre hajt, így fogad mindenkit. Volt hogy komolyabb problémánk volt és hirtelen nem tudunk 40 ezret elővarázsolni rá, azt mondta nincs semmi gond, adjunk amennyit tudunk a többit meg majd behozzuk ha tudjuk.

2012. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szolokkal !
2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na mi van a kutyussal??
2012. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nos, az összes pénzem elment állatorvosra, szóval most szopóálarc. :D Most kértem kölcsön h ma is tudjam vinni. Egyre jobban van, beszedett valami vírust, most már egész normális állapotban van, bár látszik hogy megviselte a betegség, még idő kell neki amíg teljesen felgyógyul. De amikor sétálunk akkor már ereje teljében van, és amíg én lépek kettőt, lehugyoz 9 fát, megugat 23 kutyát, összebarátkozik 7 emberrel, és fut 213423454km-t.


Szóval köszönöm hogy rávettetek hogy elvigyem mihamarabb.

2012. aug. 13. 16:20
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
szuper!!!!:)
2012. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jól van a kutyád :)
2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!