Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kutyafajtákat ajánlan...

Tudnátok kutyafajtákat ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kertes házban élek, minden nap 40 percet futok(ezt korábban a kutyámmal csináltam). Fontos, hogy a kutyus okos, aktív legyen(kutyasuli alap). Lakásban együtt élnék vele, ezért fontos lenne, hogy minimálisan hullassa a szőrét

És talán még annyi, hogy az őrző-védő kutyákat jobban preferálom(eddig roti keverékem volt és nagyon megszerettem az őrző-védő kutyákat).

Magasságban talán csak annyi, hogy ne legyen túl nagy (pl dán dog). Körülbelül 60 cm marmagasságig.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
labrador, de szerinten a kutyának kint a helye
2012. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
magyar agár.kinti-benti kutya,okos,rövid a szőre,könnyen tanul,és jelzőkutya is egyben.
2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
most akkor mondjátok el hogy melyik mihaszna zsongnak van problémája az első válaszommal?
2012. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy kint a helye a kutyának, az én kutyám kint is bent is van
2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

első talán az hogy a kutya nem feltétlen kertbe való igenis a gazdi mellett érzi jól magát ha kicsi ha nagy kutya!

Én cane corsot ajánlom kérdező.

2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 petrusi ***** válasza:
Közép-és óriás schnauzer.Értelmes, sportos társ.Okos, tanítható és odaadó társ.Örömmel tanul, a szabályokat betartja.Nem hullik a szőre, kutyakozmetikushoz kell hordani, mert egyáltalán nem vedlik, és ki kell tépni az elhalt szőrt 2-3 hónaponta.A közép45-50 cm az óriás 60 cm,de ez attól is függ, hogy szuka vagy kan.
2012. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem konkrét fajta, de mielőtt veszel kutyát elmehetnél egy közeli menhelyre, hátha véletlenül beleszeretsz akár egy keverék kutyába (ahogy írtad, korábban is az volt). aztán ha mégsem, még mindig vehetsz fajtisztát!
2012. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!