Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok ritka ölebeket?

Írnátok ritka ölebeket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt utána olvashatsz egy nagyon cuki és ritkának:


[link]

2012. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Papilon


én egy embert sem ismerek akinek ilyen van


de még a Biewer Yorki is ritka ,abból csak egyet ismerek :)

2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
King charles spániel. Nem a cavalier az már viszonylag sok van,de kinget még kiállításon se látni.
2012. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hovarju ***** válasza:
94%

bocs az offért, de nekem az Ír farkas jutott eszembe. :-)))


(ölebnek ritka)


egyébként a papillon szerintem is ritka.

2012. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Coton de tulier, brabanti griffon, brüsszeli griffon, kis oroszlán kutya, tibeti spániel (bár minden palotakutya keveréket ilyen néven árulak a szaporítók), phaléne, papillon, japán csin, orosz toy terrier.
2012. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki a yorkikról beszél hogy ritka az elég nevetséges.

50.000 fős városba lakok ahol mit tudom én van 1000 kutya abból 500 yorki ;)

Kutyámat sétáltatom aki német közép spic és elmegyek fele a futtatóra csak azokból a patkányokból (yorkikból) látok 100-at..

Mondanám az én Német Közép Spicc kutyámat de nem túlságosan öleb ;) Nem hagyja magát össze vissza nyúzni ;) Bár ha nyúzni szeretnéd nem harap meg hanem elmegy ;)

De szerintem nem az a legfontosabb egy kutyánál hogy öleb legyen..Hanem mondjuk az hogy hűséges barátságos legyen ;)

És olyan kutyát válassz melyből nincs sok emrt ha túl van tenyésztve egyedi betegségeket kap ilyen pl:már a chivava..

2012. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!