Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan juttassam a kutya...

Hogyan juttassam a kutya szervezetébe a Promega bőr és szőrzet regeneráló oldatot?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok róla leírást, és nem tudom hogy kell-e hígítani, vagy úgy ahogy van itassam meg vele? Annyit tudok hogy szájon át kell, és az adagolást. Tudna valaki segíteni?

#promega
2012. aug. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy kell-e higítani, de egyrészt ha nincs ráírva, akkor valószínűleg nem kell, másrészt meg ha mégis higítod, abból sok baj nem lehet.
2012. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fecskendővel. Összezárod a száját és oldalt (hátul, ahol a fogak között van hely) betolod a fecsit. Tartsd közben a száját csukva, amíg nem nyeli le.

Vagy kajával. Ha nem túl finnyás, akkor kajába rakd simán. Ha finnyásabb, akkor pl. májkrémmel keverd és úgy bele a kajába.

2012. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is fecskendőre gondoltam, de nem is ez volt a kérdés, hanem hogy kell-e hígítani vagy nem.
2012. aug. 10. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, úgy látszik túl fáradt voltam már tegnap este.

Amit én használtam azt nem kellett hígítani, de erről még nem hallottam.

2012. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2012. aug. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!