Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok kezelni 'hivatalos'...

Tudnátok kezelni 'hivatalos' kézjeleket?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a kutyám csak kézjelre is reagálna, és az úgymond 'hivatalos' kézjeleket szeretném neki megtanítani, hogy később, ha suliba megyünk, ne legyen kavarodás. Hol lehet ennek utánanézni?

2012. aug. 9. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
:D Félreírtam, az linkelni akart lenni a kérdésben...
2012. aug. 9. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen kutyasuliba akarsz vele menni? Csak mert az speciális képzés, ahol kézjeleket is oktatnak...
2012. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sima tükörsuli, és nem speciális dolog a kézjel, középfokon ill. engedelmes foglalkozásokon is van.
2012. aug. 9. 20:41
 4/7 Hovarju ***** válasza:
Szerintem, ha a youtube-on rákeresel a K99-es vizsga videókra, ott megnézheted a kézjeleket.
2012. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ül: magasba emelt kar, fekszik: föld felé mutató kar, áll: oldalra kirakott kar, tolat( de ez már csak a magasabb ügyességi vizsgákon kell): mind két kar oldalra kirakása. Előre küldéshez, bójához küldéshez, irányított apporthoz, pakoláshoz értelem szerűen az irányt mutatja a kar, a cél felé mutat.
2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tervezett vizsga vizsgaszabályzatában benne kéne lennie a használandó kézjeleknek, ill. amire nem lehet kézjelet használni, annál nem lehet kavarodás, ha egyéni kézjeleket használsz. Ugye van a K99, az IPO, a BH, ezeknek kicsit különböznek a dolgaik, én is még csak most barátkozom némelyikkell. Először döntsd el, mit szeretnél csinálni. Amennyire én tudom K99 vizsga nemzetközileg nem elismert.
2012. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az infokat!
2012. aug. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!