Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti meg tudnátok válni a...

Ti meg tudnátok válni a kutyátoktól ha úgy adódik?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi lennék hogy ti mit válaszolnátok.

Inkább azt nézitek hogy a kutyának jobb legyen??

Hogy engednétek el?


2012. aug. 9. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nehezen.de ha a kutya szenved akkor inkább elengedem,más különben rossz gazdának tartanám magam.
2012. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,megoldanám,hogy velem lehessen.
2012. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz nagyon nagyon komoly dolog kellene, hogy történjen. Az nem érdekelne, ha emiatt elveszítem az állásom, az sem, ha el kell költöznöm. Ha kapnék egy remek külföldi állást, de őt nem vihetném magammal, akkor gondolkodás nélkül itthon maradnék. Nem vagyok gazdag, de ebben a kérdésben a pénz nem számítana. A családom, és a szeretteim igen, de mivel ő is a család része... Ha mégis, akkor a családomra merném bízni, mert nagyon szeretik, de sok olyan barátom van, akikről tudom, hogy bevállalnák.

Persze csak annyi időre, amíg megoldom a problémás szitut :)

2012. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Meg tudtam, sajnos. Nem volt semmilyen más választásom. Egyikünk sem vihette magával a 16 éves imádott kutyánkat. El kellett altattatni. Tényleg nem volt semmilyen más megoldás. Nyolc évig sirattam. Ma is a szívemben él, mert ő lett az áldozat.
2012. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kétlem, hogy adódhat ilyen élethelyzet, de nekem még nem sikerült elképzelnem egyet sem.
2012. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

utolsó előtti: nagyon sajnálom!!:(

2012. aug. 9. 20:45
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is úgy próbálnám alakítani a dolgot, hogy a kutya is jól jöjjön ki belőle. Két kutyám van, az egyik gond nélkül jönne velem, mert nagyrészt szobában élt, de a másik az világ életében kerti állat volt. Az nem tudom hogy viselné, ha például panellakásba kellene költözni.
2012. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon beteg lenne és csak az altatással könnyíthetnék a szenvedésein, akkor megtudnék válni tőle, semmi egyéb esetben nem. Ezért is vagyok még itt, ebben az országban, lett volna lehetőségem külföldre menni dolgozni, de nélkülük, őket pedig a világ összes pénzéért nem hagynám itt, nem bíznám másra.
2012. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

ma 20:41

Mi történt?

2012. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2012. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!