Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves német dogom számára...

1 éves német dogom számára keresek olyan táplálékkiegészítőt, ami javítja a táplálék hasznosulását. A Luposan Krauterkraft 30-at ajánlották, de sehol sem tudom beszerezni. Mondana valaki egy hasonló jó terméket, ami a kutyusánál bevált?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
fressnapfba lehet kapni. Zárt vitrinbe van!
2012. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tőlük tudsz rendelni.

[link]

2012. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Miért akarod a táplálékhasznosulást javítani? Sovány a kutya?
2012. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit soványka szegény,de nem férges és nincs semmi baja. Állatorvosnál voltam vele. "Rengeteg" tápot kipróbáltunk nála, és talán a royal canin táp ami a legjobbnak bizonyult, de ettől is a végterméke egy kicsit lágy. Többen ajánlották,hogy próbáljak ki olyan táplálékkiegészítőt,ami a táp felszívódását segíti.
2012. aug. 10. 11:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyire megbízható a Zooplus internetes áruház? Sok helyen olvastam, hogy nagyon sokára, vagy egyáltalán nem is küldik ki a rendeléseket!
2012. aug. 10. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt is van (alul, két kiszerelésben por, egyben tabi):

[link]

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
adhatsz neki a kajájába natur joghurtot is, az a bélflórákat rendbentartja, és akkor jobban felszivódik a kaja. Amugy 1 évesen még nem gond ha vékony, most kezd majd el erősödni. Szerintem be fog érni.
2012. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Alpha-vetben vettem a gyógyszertári részben.
2012. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszát,segítségét. A PetDrogériába leadtam az előrendelést a Luposanra. Remélem beválik nála. Egyébként már próbáltam a natúr joghurtot és a kaukázusi kefirt is,de nagyon finnyás a kis lelkem.

Ha tartásával is kapcsolatba tudtok egy-két jó tanáccsal szolgálni,akkor azt is megköszönném.

Rettenetesen rossz evő, makacs, nem akar szétfogadni.

De ugyanakkor nagyon tud szeretni.

"Hatalmasdog, hatalmas szívvel"

Sajnos most tartunk ott, hogy pórázon tanul menni,mert egészségügyi okok miatt, nagyon hosszú idő maradt ki a sétáltatásból. Csak az udvaron tudtam vele játszani,labdázni. Most kb.65kg és húz pórázon. A múltkor szó szerin olyan voltam,mint Károly bácsi a Frakkból,lebegtem a póráz másik végén.

Gondolkodok rajta,hogy a Halti fejhámot ki kellene próbálni.

Aki tud hasznos tanácsot adni dog tartással kapcsolatba,akkor az ne habozzon,tegye meg.

2012. aug. 10. 17:21
 10/10 anonim válasza:

Nekem 3,5 éves a dogom és mi is hasonló problémákkal küszködtünk. Mindig sovány volt és válogatós. Most is épp tüzel a másik kutyám, a dog meg már 2 napja nem eszik, nem alszik. Ilyenkor (ha hajlandó lesz már enni is) magasabb fehérje (30%-os) tartalmú tápot adok neki.

Egyébént szerintem egy ennyi idős kutyánál a 65 kg az nagyon jó nem kellene, hogy több legyen.

A sétához mi is próbáltuk a halti szájszíjt a húzás szempontjából jó volt, de állandóan szedte le magáról és így a szeme gyulladt be ahogy a lábával próbálta leszedni a hámot. Utánna a halti hám olcsóbb változatát használtuk, ez nagyon bevált, amikor nagyon megindult volna akkor is visszatudtam húzni pedig én 50 kg vagyok. Azóta már szépen sétál.


[link]

2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!