Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan találjunk új állatorvost?

Hogyan találjunk új állatorvost?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek, pontosabban mellette. A környéken nincs csak a falu doki, a városban nagyjából 3-4 orvosról tudok/tudtam.

8 éves idős kutyám sajnos elég problémás, sok gonddal küszködik, ezért fontos lenne hogy olyan orvost találjunk, akiben bízhatunk. A dokink elköltözött, ő volt az egyetlen aki komolyabb felszereltségű rendelővel rendelkezett és akin látszott, hogy él hal a hivatásáért. Nagy tudású, jó orvos volt.

Így is eltelt 1-2 év mire eljutottunk hozzá, az egyik orvos akihez először mentünk szinte egy hentes volt, a levegőben lehetett érezni, hogy csak a pénzre hajt, tojt arra, hogy mi lesz az állatokkal, nem volt szimpi, nagyon nem.

A másik igen jófej volt, de még fiatal és talán tapasztalatlan. Egy ponton sajnos ő is széttárta a karjait, hogy nem tudja, próbáljuk meg más dokinál.

Bevallom kicsit ki vagyok bukva.

Még is mi alapján kutathatnák fel a környéken egy új, jó és megbízható dokit!? Ti hogyan csinálnátok?



2012. aug. 10. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az oldalt nagyon sokan olvassák, és ha leirnád, hogy hol laksz, akkor biztosan lesz aki segit neked ebben.
2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha elárulod mely települések jöhetnek szóba a környékeden, és hátha valaki tud valamit ajánlani.
2012. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Baján, vagy környékén kellene. Szekszárdon van egy klinika, de sajnos anyagilag nem tehetjük meg, hogy oda hordjuk át a kutyákat minden apróbb problémával. (nagyobbal természetesen "semmi sem akadály")
2012. aug. 10. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a környékbeli tenyésztőket. Ott van Agócs Endre, a Méheskerti mudikennel tulajdonosa, nagyon kedves és segítőkész, személyesen ismerem. A telefonszámát kiadja a kereső, de privátban is megírom, ha kéred. Van itt egy pointer kennel:

[link]

És egy husky tenyészet:

[link]

Valaki biztos segít, hogy jó állatorvost találj! Jobbulást a kutyádnak!

2012. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!