Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Junior Handling: Milyen a...

Junior Handling: Milyen a megfelelő blézer/kosztüm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most állok blézer vásárlás előtt. Pink, halvány rózsaszín, kék, zöld, sárga színekben gondolkodok, mert azok majdnem minden kutya színéhez mennek. A blézeren legyen gomb? Gombból elég egy is? Az ujja meddig érjen? Könyökig, esetleg a csuklómig is leérhet? Gondolom szoknya maxmium kicsit térd fölé, de abból is a feszesebb? Vagyis hogy még lehesen benne futni, de ne túl lenge, ugye?
2012. aug. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom h miért van ez sosem junior handlingeztem, de mindig azok nyernek akiken fényes babarózsaszín ritkábban pink, csuklóig érő blézer, feszes szoknya ami max térdig ér van rajtuk. A gomb nem érdekes, egy gomb elég. Mindjárt keresek képet róla és megmutatom.
2012. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tóth Beatrix egy időben mindig nyert, neki volt ilyen szép ruhája mint itt, pl 3. lett border collieval. [link]

Ja és az is számít h mekkora kutyát vezetsz fel a nagyobbakat jobban díjazzák.

2012. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, aki igazán jó az feltűnik bármilyen színű kosztümben legyen is, aki meg béna az kicicomázhatja magát akárhogy akkor sem fog nyerni. A rózsaszín ruhás handlerek sem a ruhájuk miatt nyertek, hanem mert tehetségesek. Szóval ilyen szempontból a kosztüm színe mindegy, nekem például a halvány rózsaszín, fehér vagy a türkiz tetszik nagyon, majd a világkiállításra akarok egyet csináltatni(nem junior handlingre, hanem rendesre). A szoknya kb a combod háromnegyedéig/feléig érjen le és ne legyen se túl feszes, se túl lenge.
2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!