Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlatok?...

Milyen fajta kutyát ajánlatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kiskutyát, de nem sok fajtának a jellemzőit ismerem...Olyan fajtát szeretnék, ami nem különösen beteges, ami okos hogy sok mindenre meg tudjam tanítani, ami igazi társ bármerre lehet vele menni, közepes termetű, és valamilyen szinten különleges fajta, szóval nem túl hétköznapi :) Milyen fajtát/fajtákat ajánlanátok és miért? :D 18F

2012. aug. 10. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én ha saját házba, nem lakásba vennék kutyát border colit vennék. Nagyon tetszik és okos is. Mozgékony ez viszont lehet gond is. Milyenek tetszenek? Mi az ami szóba jöhet nálad és mi az ami már nem? Most nagyon felkapottak a staffik, (amstaff terrier), bár én nem tudnék magam mellet elképzelni egy "ilyet" de sokan élnek halnak értük. Ismerősömnek is van és kicsit olyan agresszív, igazi házőrző. De ha ott van velem akkor kis barátságos lesz. na mindegy. Miben gondolkodtál? Milyen összegért? vagy valahogy szűkítsd ezt:)
2012. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
staff az nem érdekel nem igazán tetszik :/ Van sok szabadidőm, elvinném úszni és futni a vizslám társaságában :D Összeg kérdésében 40 alatt szeretném :) Hát fajtát leszűkíteni annyira tudom csak, közepes termetű. :/ Nincs konkrét elképzelésem ezért írtam ki a kérdést :)
2012. aug. 10. 15:10
 3/17 anonim ***** válasza:

40 körül magyar fajta terelőkutyák jöhetnek szóba. Ha a vizslával elbírsz, ők sem okoznak gondot. Nekem mudim van. Amúgy ajánlom a fajtamentést is:

[link]

2012. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ismerem a mudit, unokatesómék tanyáján van is egy, nagyon aranyos és jó természetű kutyák, de nem ilyenre gondoltam. :/
2012. aug. 10. 15:38
 5/17 anonim ***** válasza:

ha 40 alatt kell és nem magyar fajta, akkor marad a szaporító. nem ajánlom...

akkor nézz szét a gyepiken,menhelyeken... nekem onnan van egy 10 kilós kis keverékem, de olyan jól sikerült kutya, hogy mindenki azt hiszi, valami extra atyaúristenség.:D

Ráadásul baromi okos, kb. 10x gyorsabban tanul, mint a többi kutyám.

2012. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

uszkár..4 méretben van és sok hiedelemmel ellentétben nem tipikus öleb,bár társasági kutya. Imád kirándulni,roppant inteligens és pompásan alkalmazkodó kutya:)

nekem 14 évig volt uszkárom,tökéletes kutyák.

2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Más ötletek?
2012. aug. 10. 15:53
 8/17 anonim ***** válasza:
wels corgie vagy bobtail? Egyiket se láttam még nagyon élőben:)
2012. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
szerintem a skot juhász külön leges és belehet tanitani és jó barátod lehet
2012. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Skót juhász! nincs minden sarkon belőle, nagyon okos!

Ha kíváncsi vagy rá, nézd meg a miénket: mandula.blogger.hu

Bár egy kicsit le vagyok maradva.....

2012. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!