Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskómnak az emlői csordultig...

Tacskómnak az emlői csordultig vannak tejjel, lassan a földig lógnak! Viszont a pocija normál méretű, nem nőtt, szerintünk nincs benne kiskutya. Akkor mi ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
álvemhes, vidd el dokihoz.
2009. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%

szerintünk nincs benne kiskutya????


az állatorvosról hallottál már? talán neki több jártassága van ebben...nem hiába tanul olyan sokáig az egyetemen.



Mindig elcsodálkozom rajta, hogy meddig húzzák az időt az emberek mielőtt segítenénk az állataikon.......szörnyű!

2009. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Állatorvos????Az meg mi?????

Istenem!!!Mekkora nagy probléma , hogy felmertem tenni a kérdést,hogy kinek mi a véleménye! Utolsó,baromi nagy arcod van,neked sem ártana egy két orvosi vizsgálat!!!!!!!!!!!!!!!!!Ne írj , ha nem tudsz normálisan!!!!!!

2009. júl. 21. 09:57
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Álvemhes lehet, úgyhogy sürgős orvosi ellátásra van szüksége. Menjetek gyorsan dokihoz. Később érdemes lenne ivartalanítani, hogy többet ilyen ne forduljon elő, mert innentől sajnos rendszeressé fognak válni az álvemhességei.
2009. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy tündéri tacskóm. Egyszer sem voltak kiskutyái, de rendszeresen volt álterhes.Összeszedte a papucsaimat, behordta a kosarába és ráfeküdt,mert szoptatni akarta. Biztosan nagyon feszíti a melleit a sok tej.Én rendszeresen borogattam a cicijeit,de valóban el kell vinned orvoshoz,mert a sok álterhességből daganatai lehetnek. Amennyiben meg kiskutyái lesznek,akkor gratulálok, de azt is csak az állatorvos tudja biztosan megmondani.
2009. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagy felháborodva, ha mindenkinek furcsának tűnik a viselkedésed. Nekem is teljesen természetes, hogyha valami nem stimmel a kutyámmal, akkor viszem az orvoshoz.

Vidd te is. Ha a kutya nem vemhes, akkor álvemhes, be vannak gyulladva az emlői, aminek egyenes következménye az emlődaganat és gennyes méhgyulladás.

Ha pedig vemhes lenne, akkor ugyanúgy vinni kéne az orvoshoz.

2009. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Álvemhes. Ez nem nagy probléma. Szerintem nem fontos dokihoz vinni,én ezzel nem szoktam rohangálni orvoshoz. (most biztos lepontozok,amiért ezt mondtam)

Ne simogasd ilyenkor,hagyd békén. Adj neki kevesebb kaját,adj neki főttkrumplit. Van aki csak sima főttkrumplit ad.

Egyébként a doki sem tud csinálni nagyon sok mindent. Kapsz tőle valamilyen cseppet.

Egyébként ez kb. annyi idő alatt vonul végig a kutyán,ameddig a vemhesség tartana.

Viszont a cicijeit figyeld,mert ha csomósodik,begyullad neki,na akkor már doki. Arra kap gyulladáscsökkentőt.

Ha elakarod kerülni a további ilyenket,akkor ivartaslanítsd ki,mert ha valaki egyszer álvemhes lesz,hajlamos lesz rá többször is.

Ja,és ha nem vagy benne biztos,hogy nics benne kiskutya,akkor viszont tényéeg vidd el dokihoz egy ultrahangra.

2009. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos vagyok, és azt ajánlom minél előbb vizsgáltasd meg, különben bele is pusztulhat, nem egy ilyen eset történt már. Azt viszont én sem értem, miért hordod le azokat az embereket, akik csak segíteni szeretnének szerencsétlen kutyán. Le lehet pontozni! nem érdekel!
2009. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

szerintem igaza vana kérdezőnek!!

minek állandóan azt irni hogy állatorvos, amikor lehet hogy nem nagy a probléma és az orvos sem tud csinálni sok mindent az érdekében? persze ha haldokolna a kutya akkor gondolom rohanna vele az orvoshoz, de itt nem ez a probléma!! mit számít az a 10perc amíg felteszi a kérdést meg valaki válaszol rá??!

2009. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Utolsónak: hülye vagy.
2009. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!