Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szibériai husky mennyire...

A szibériai husky mennyire hűséges fajta?

Figyelt kérdés
ragaszkodik a gazdájához?

2012. aug. 11. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én 3 husky gazdájaként írom,ha jól bánsz vele,szereted és tiszteled annyira az ő saját egyéniségét,mint ő a tiéd a leghűségesebb,szerethetőbb fajta.

De ha most akarsz majd venni vagy a későbbiekben ajánlom,hogy a kutya válaszon téged legyen amolyan "első látásra szerelem" és hidd el akkor többet nem akarsz más kutyát.Ha van kérdésed még fajtáról, bármilyen kérdés nyugodtan írj :)

2012. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én azért ismerem a Huskykat!Nekem 2 is volt!Hát ha minden nap minimum rászánsz a kutyádra mondjuk fél órát akkor hűséges!Ha le se szarod sose simogatod mindig elkerülöd akkor pedig nem!
2012. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát semelyik kutya sem lesz hűséges, ha a gazdája tojik a fejére.

ttól függ mennyit foglalkozol vele. Nekem is 2 huskym van és azok, ha van velük foglalkozva, imádnak a társaságomban lenni, még póráz nélkül sem mennek el tőlem. Szóval minden csak foglalkozás kérdése.

2012. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!