Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyát születésétől...

Ha egy kutyát születésétől fogva csak nyers húson nevelnénk, annak milyen következményei lennének?

Figyelt kérdés

Esetleg plusz annyi, amennyit a fűből, stb össze-összeszed...


A kérdés elméleti!



2012. aug. 11. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

ha a nyers hús magába foglalja a zsíradékot, csontot, belsőségeket, és hozzájut a kutya - ahogy írtad is - rostokhoz, akkor teljesen boldog élete lenne.

ha csak és kizárólat színhúst kapna, akkor már kialakulnának hiánybetegségei is. ha pedig ez a hús sertés, akkor nagy esélye lenne férgességre és az Aujeszky-vírussal való fertőződésre is.

2012. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bozsikrisz ***** válasza:
0%

Milyen következményekre gondolsz? Nem lesz tőle emberölő fenevad:)

A nyers sertéshús sajnos veszélyes lehet, csirkére nagyon sok kutya allergiás. Az enyém szerencsére nem, így szokott kapni nyers csirkehúst, de lóhúst is szoktam neki venni, nagyon szereti:)

2012. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Az egyetlen gond az a nyers hússal hogy férgeket kaphat tőle
2012. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát születéstől inkább ne... de amikor már képes szilárdat enni akkor lehet róla szó...én is BARF alapján etetem már a kicsiket is, fokozottan figyelj a féreghajtásra és olvass utána, hogy miből mennyit mert pl a nyers hús felborítja a Ca-foszfor egyensúlyt ezért megadott mennyiségben kell csontot adni plusz ugye belsőségek
2012. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!