Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tünetei annak ha egy...

Mik a tünetei annak ha egy ember elkapja a férgességet a kutyától?

Figyelt kérdés
Van nálunk egy kiskutya ami valószínűleg férges. Utcán találtuk. Na már most nekem reggel megharapdálta, nyalta a fülem. A számat is akarta, de nem hagytam. Nem rémlik, hogy bármikor is megnyalta volna a számat. Ha foglalkozok vele akkor a 98%-ban utána kezet mosok. Meg a feje búbját már pusziltam meg.
2012. aug. 11. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyalta meg a szádat és nem turkálsz az ürülékében akkor nem kaphatod el tőle :) De minél előbb vidd el állatorvoshoz hogy adja be neki a féregtelenítő oltást :)
2012. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a tünetei : rohamos fogyás,hasmenés
2012. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Délután kapni fog, csak addig itt nincs állatorvos. Számat úgy emlékszem nem nyalta meg, ürülékét meg csak törlőkendővel felszedem.
2012. aug. 11. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
én vagyok az 1. és a 2. is
2012. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te elkaptad, annak az első tünete a végbél körüli viszketés. kijöhetnek a bőrön is csalánkiütések. ha biztosra akarsz menni, amikor a kiskutya kap féregtelenitőt, irass fel magadnak is, és vedd be. bajod nem lesz tőle.
2012. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!