Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen időközönként kell/tanác...

Milyen időközönként kell/tanácsos mini yorkit és bichont kutyakozmetikushoz vinni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hónaponként. De nyugi te biztos látni fogod, hogy a szőre nagy- e vagy kicsi, vagy a körme mekkora.
2008. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig akkor viszem amikor már nem bírok a máltaim szőrével.minél ritkáűbban mert már annyira elszaladt a ló kutyakozmetikusoknál, hogy 4000 ft alatt szóba se állnak velem.Pedig nem loboncos blökiről beszélnük, és engedem, hogy géppel vágják.Más ennyit a fodrászra nem fizet.
2008. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 2havonta viszem.már kettő van,a kicsi még nem volt.vidéken lakunk,itt is 3000,és nem is nyírja,csak fül,köröm,fürdés.
2008. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Tatabányán 2400 ft-ot fizetek 1 óra latt megnyírja nagyon szépen a yorkimat.évente kb 3x viszem .
2008. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekünk van itthon kutyanyíró gép kb 10000ft volt és 2-3 nyírásbol vissza jön az ára,és nem nehéz azzal sem bánni.a körmét meg kutyaköröm vágóval kb 600 ft
2009. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én yorkimat és hosszú szőrű csivavámat együtt viszem mindig kb. 3-4 hónaponként(télen inkább hosszabb a szőrük).A kettőért 5000 forintot fizetek.
2010. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!