Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes közép uszkárnak...

8 hetes közép uszkárnak mennyi a marmagassága? És egy 3 hónaposnak mennyi a nyaka körbe (cm)?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy 3 hónapos k. uszkárnak minimum hány centis nyakörv kell?
2009. júl. 21. 12:04
 1/6 bibi05 ***** válasza:
Az uszkár méretét tekintve lehet: ÓRIÁS (45-62 cm), KÖZÉP (35-45 cm), TÖRPE (28-35 cm) és TOY (28 cm alatt, 25 cm az ideális) nem tudom hogy erre gondolsz-e de én ezt találtam a nyakörv meg szerintem egyszerű mérdd le a nyakát körben adj hozzá pár cm-ert és olyan hosszút vegyél de ha állatos boltban veszel ott megkérdezheted az eladót is ő biztosan tud segíteni. Ha nem akkor vedd meg neki így ahogy írtam ha hosszú akkor vágj le belőle nem a legesztétikusabb de ha nincs más:)-vagy vegyél nekikisebbet a hosszabbmeg jó leszz késöbbre esetleg:) remélem segítettem
2009. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál de nem erre gondoltam.Mindent tudok az uszkárrol.CSak én most fogok kapni kölyköt és előre szertném megvenni a nyakörvet, és hogy addigra mekkira lesz.A marmagasságát meg azért kérdeztem hogy ha hozzám kerül kb mekkorára csináljam az ágyát.Mertz azt én csinálom neki: )
2009. júl. 21. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ágyát akkorára csináld, hogy felnőtt korában is jó legyen neki. Nem baj, ha most nagy neki. Azért kár dolgozni egy kiságyon, hogy egy hónap alatt kinője. Nyakörvből is kell majd venned legalább kettőt, az elsőt nagyon hamar kinövik. Szerintem elég megvenni akkor, ha már nálad van a kutyus és le tudod mérni a nyakát.
2009. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi.De épp ezért vagyok kiváncsi a marmagasságra mert nemtudom elképzelni mennyi a külömbség méretben a 8 hetes és a felnőtt közép uszi közt.Nyakörvből olyat szertnék venni ami állítható és a kicsi és nagy kutyára is jo. Köszi a választ amúgy
2009. júl. 21. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyu, nekem goldenem van, az egész más testalkatú, méretű kutya, azért leírom az én tapasztalatomat. Amikor hozzánk került, 8 hetesen, 6,7 kiló volt, kis ölben elférő prüntyi. Ekkor volt neki egy 25-35 centi között állítható nyakörve. Ezt négy-öt hónapos korára totál kinőtte, most hat hónapos és L-es méretű nyakörve van per pillanat 41-42 centire állítva. Szóval azt akarom ezzel mondani, hogy nagyon nagy méretváltás van a kutyusoknál. Az uszinál, mivel nem nagy testű, lehet, hogy nem ilyen drasztikus a növekedés, lehet, hogy neki végig elég a 25-35 között változtatható póráz. De az is lehet, hogy neki 8 hetesen még a 25-ös is nagy. Mindenképpen várd meg, míg nálad lesz a kutyus és le tudod mérni a nyakát. :)
2009. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okay! köszönöm.

Azért még várok válaszokat :)

2009. júl. 21. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!