Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök Rottweilert kaptam...

Kölyök Rottweilert kaptam szülinapomra. A kutya him,2honapos de nem tudom hogyan jatszhatnek vele. Probaltam morogva birkozni vele, aportot, de ugy tunik nem dobja fel tulsagosan. Tul kicsi meg, vagy van valami otlet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 15:46
 1/5 simda válasza:
A kutyus meg most lett elvalaztva az anyjatol. Hondolom mefeg szoknia kell az uj helyet es dolgokat. Meg persze teged is. Sokat simogasd es par het mulva probalj meg jatszani vele.
2012. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, roti első kutyának? Úgy, hogy azt sem tudod, hogyan neveld? Meredek... de nem lehetetlen, csak ne akard egyedül! Keress egy kutyasulit a környéketeken, az a legjobb, ha van "kutyaovi" is! Ott tedd fel a kérdéseidet és vidd a kutyádat rendszeresen! Ekkora falatot ne akarj egyedül megenni, így mindenféle előzetes tapasztalat nélkül, mert baj lehet belőle és itt most nem (csak) arra gondolok, hogy megtámadhat a kutyád, hanem a kutya érdekeit nézem! A kutyasuliban megtanítanak mindenre, amit a kutyád nevelésével, tanításával kapcsolatban tudnod kell, ez fontos, ha boldog kutyussal szeretnél Te is boldogan élni! (például arra is, hogy morogva nem játszunk a kutyával, még akkor sem, ha kicsi.)
2012. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első kutyának roti? hát végülis nekem 8


Nem rég lehetett elválasztva az anyukájától még ismeretlen neki a környezet, és mindenki a családban, te is.


Előbb férkőzz a bizalmába, simogasd sokat, vezesd körbe az udvaron, hogy menyjen veled, és szépen lassan hozzád szokik. Akkor majd nem lesz megilletődve sem, és ha rájön milyen jó is neki ott, akkor majd játszani is fog.


Nekem elhiheted, az én németjuhászom is ilyen volt, első napokban még csak ránk se nézett ha szóltunk hozzá, de azóta nagyon jó házörzővé nőtte ki magát. Szeret játszani és szófogadó.

2012. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos és most kaphattad akkor még kell egy fél vagy egy hét, addig esténként valószínűleg sírni fog az én kutyámnál fél hét volt és csak éjjel, néhányszor hajnali 2kor fel keltett (mert külön szobában volt a kiskutyám) és oda kellett mennem hozzá, mivel ott volt kanapé meg ágy is ezért aludtam éha ott, de azóta hozzá szokott már, hogy reggel odamegyek hozzá :) meg fogja szokni a tied is nyugi és a játékot is kicsit hagyd, új neki a köryezetet és nem tudja még nagyon, hogy ki vagy de a morgást fejezd be és ugatni se ugass...
2012. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mikor akarsz játszani vele. Az ilyen kicsi kutyák még sokat alszanak és a játékban is hamar kifáradnak.

A labdát guríthatod neki egyszer-kétszer. Elbújsz előle, de persze, közelben és szólogatod.Ha megtalál, mehet a pici jutalomfalat és az örvendés.

2013. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!