Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez kínzás a kutyámnak? Vagy...

Ez kínzás a kutyámnak? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A kutyasétáltató területet (ami egy nagy szép füves terület, ahol imádnak a kutyák rohangálni) vasúti sínek választják el, és ott szokott mindenki keresztül menni, hogy oda vihesse a kutyáját.

Az enyém szegényke már nagyon öreg és tegnap elég furcsán vette az "akadályokat".

Nem tudom eldönteni, hogy megvonjam-e tőle azt a területet vagy se, mert minden nap menne oda, annyira imádja azt a helyet. Viszont a hátsó lábai egyre gyengébbek az idő előrehaladtával és az ugrálások megterhelhetik őt szerintem.

Mi lenne a legjobb a kutyámnak szerintetek? Van egy vasúti átjáró jó messze innen, de akkor ugyanazon az útvonalon kell visszafelé is jönnünk, és akkor neki semmi új nem lesz benne.


2012. aug. 12. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod felemelni? Én, ha látnám a kutyámon, hogy menne, de nem tud, simán átcipelném. Pár lépés nekünk, nekik sok ugrálás....
2012. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha feltudnád emelni szerintem az jó lenne :)

bár ha egy 60-70 kg-os kutyáról van szó és te pedig fiatal vagy akkor az elég necces..

2012. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy felemelni nem tudom, ahhoz szükséges egy meglett férfi :D Plusz nem egy sínpáron keresztül kéne keresztülcipelnem mert ez egy nagy állomás. A lépcsőzést pedig nem bírja.

Maradjon így, amíg nem fáj neki?

2012. aug. 12. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megmutatnod állatorvosnak.

Lehet, hogy csak felír neki egy kis Donát, Quamatelt meg Profenidet.

Vagy gyógytornát ír elő...

Van külön kutyáknak fizioterápia... (Ennél jóval durvább esetekben is segített...)

Szóval még ne add föl...

A doki azt is megmondja, szabad-e erőltetni vagy nem. (van olyan mozgásszervi betegség, amikor a mozgás javít az állapoton...)

2012. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!