Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek 75-80 kg kutyája van,...

Akinek 75-80 kg kutyája van, az miket és mennyit ad a kutyájának enni? B. A. R. F. etetésre gondolok elsősorban, de a kuyának való főzés is érdekel.

Figyelt kérdés

#házikoszt #BARF-étrend #Kutyának főzés #nagytestű táplálása
2012. aug. 12. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém még "csak" 60, de még kölyökkorban van (és nem dagadt).

Eddig Happy dogot kapott, eszegette, de nem volt nagy durranás, ráadásul a hasa is ment tőle. Jobban ízlett neki az Aldis Romeo (amit gazdasági okokból a kevésbé problémás kutyáim kapnak), de most váltottunk Acanára, és úgy bepuszilja, hogy csak lesek.:D

Ez a többieknek is úgy ízlik, hogy ha nem jól zárom a tasakot, tuti, hogy valamelyiküket fejjel a zacskóban találom.:D


Nekem az állatorvos mondta, hogy a kettő közül bármelyiket adhatom, rosszabbat ne, jobbat felesleges. (És ő még olyan igazi állatbarát doki, aki nem a pénzért csinálja, nem kamuzik, és annak ellenére, hogy az állatorvosin ilyesmit nem tanítanak, ő szépen megnézegette a tápok összetételét.)


A B.A.R.F.-ról sajnos csak hírből hallottam, ebben nem tudok segíteni, de tuti, hogy gugliban megvan.


Milyen fajta?

Az is számít! (Mert az én nagytestűm ilyen szempontból elég speckó, nagyon jól hasznosítja a tápanyagokat és meglepően kevéssel beéri...)


Biatorbágyhoz közel laksz? Ha igen, megmondom a doki nevét, akihez mi járunk.

2012. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.5 éves dog.
2012. aug. 12. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!