Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed/tapasztalatod...

Mi a véleményed/tapasztalatod a du Chateau de Montmirail kutya kennelről?

Figyelt kérdés
Légyszives ne irjatok olyan rövid válaszokat, hogy "jó" meg "nem jó", "ajánlom" meg "nem ajánlom" mert ezzel nem tudok mit kezdeni. Indokoljatok! Milyenek az innen származó kutyák?

2012. aug. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A többiek kedvéért:

[link]


Nekem szimpi a honlap alapján. Vannak eredményeik és szűréseik a kutyáknak. Beszélgess velük, hogy biztos lehess a döntésedben.

2012. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most látom, mást kennelt is kérdeztél.

Jobb lenne egy kérdésben feltenni, hogy 'szerinted melyik a legjobb belga juhász kennel?'. Esetleg fel is sorolhatsz párat.

Nem vagyunk mindnyájan belga szakértők és mivel Te szeretnél kutyust, így neked kell felvenni a honlap alapján szimpatikus kennelekkel a kapcsolatot.

2012. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérek szépen minden hozzászólót, hogy a kérdésre legyen szives választ adni! Egyébként:

- a honlapot ismerem!

- a tenyésztővel is beszéltem!


De ettől sokkal inkább érdekel: kinek mi a személyes tapasztalata! (nem a tenyésztőről hanem a tőle származó kutyákról!!!) nem az érdekel, hogy a honlapról ki mit olvas le, hanem ha ismersz vagy van kutyád innen, akkor mit mondasz! Az nem segitség ha megnézed a honlapot mert azon túl vagyok. Szállodába is foglaltam már szobát úgy, hogy miután ott jártam, úgy döntöttem többé nem megyek vissza, mert nem volt elég tiszta. Ez a honlapon nem látszik. A honlapokról semmi nem látszik ami engem igazán érdekel. A kutyák természete, idegrendszere, agilitása, és még sok más dolog, ezeket mind tudni fogja aki komolyan kutyázik. Ilyen véleményeket kérek.

Aki nem ilyen véleményt ad, vagy netán engem ócsárol, az még csak a weblap szabályait sem tartja be és nem fogom tudni pozitivan értékelni a válaszát.

Kérem szives megértésedet!

2012. aug. 12. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ÓÓÓ... elnézésedet kérem, amiért próbálunk segíteni...
2012. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem "a legjobb" belgajuhász kennelt keresem, - mert olyan nincs!!! véleményeket kérek szépen, ha valakinek van kutyája vagy ismer ebből a kennelből származó kutyusokat. Köszönöm szépen előre is.
2012. aug. 12. 16:01
 6/7 Izgara ***** válasza:
47%
Én ismerek kutyákat ebből a kennelből, agilityznek, obedinseznek velük, sok kutya kerül ki külfödi tenyésztőkhöz, fontos nekik az egészség, a stabil karakter és a szép megjelenés is. Ezért nem is adják olcsón a kutyáikat! Ajánlom őket igényes gazdiknak!
2012. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miniatűr bullterrier válasza:
Nekem volt tőle kutyám és eszményi volt. Nagyon szép külső, korrekt harapás, a standardnak megfelelő kutyusokat tart, tenyészt. Én csak ajánlani tudom.
2015. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!