Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan oldalakat,...

Mondanátok olyan oldalakat, ahol érdemes kölyök kutyusokat hirdetni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

expressz.hu

e-dog.hu

2009. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...


vagy olyan fórumokon, amik a fajtával foglalkoznak.

2009. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. júl. 21. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Ugye kezdő tenyésztővel,véletlen balesettel van dolgunk, nem egy szaporítóval? :P
2009. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

startapro.hu

expressz.hu

Ezek a leglátogatottabbak. Sok szerencsét az eladáshoz! Egy tenyésztő.

2009. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem,nem vagyok szaporító.3 hete fogadtam be ezt a két éves keverék kutyust.(aki befogadásom után egy héttel szült,szóval még nem nálam lett vemhes)Azért fogadtam be,mert az eddigi gazdija ki akarta rakni vemhesen az utcára,így hát befogadtam(meg egyébként is akartam kutyust).Ingyen adnám oda a leendő gazdiknak,csak az oltások árát kérném el,mert ugye,8 hetes koráig kell 2 oltást kapni.De lehet,hogy még azt sem kérem el,csak jó gazdikhoz kerüljenek.De nagyon aranyos kutyusok,beagle,basset hound és foxi keverékek.Szerencsére még 7 hétig csodálhatom őket. :D jajj már most hiányoznak. :D
2009. júl. 21. 22:29
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat,befogadásom után 2 héttel szült,ezt elírtam.
2009. júl. 21. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:

:) Drukkolok nektek!!!

Nagyon édi keverékek lehetnek, ha már kinéznek valahogy tegyél föl képet, ha lehet. :D

2009. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!