Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól kedjem...

Hány éves kortól kedjem tanítíani a kutyámat?

Figyelt kérdés

(ül,fekszi,marad...stb!)

Ha valaki ezzel kapcsolatosan tud vagy tapasztalt már valamit írjon! Fontos lenne! Előre is köszönöm!



2012. aug. 12. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

éves??:D

inkább hónapos..ahogy hozzád kerül tanítgasd,én már első héten tanítottam neki a pacsit,aztán ül,aztán marad,aztán fekszik,aztán a többi(fel,ötös,játékainak a neve..)

Fél éves kor előtt a legfogékonyabb az agyuk.

2012. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*kezdjem tanítani (bocs, egy kicsit elírtam)
2012. aug. 12. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kezd el megtanulni előbb te a keresés funkciót úgy itt, mint a google keresőben.
2012. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. aug. 12. 16:04
 5/11 A kérdező kommentje:
ha nemtudsz segíteni, légyszi negatív kommenteket tartsd meg!
2012. aug. 12. 16:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek az első válaszolóval:)

Minél hamarabb! A kutyusok kölyökkorban a legfogékonyabbak.Onnantól minél idősebb annál nehezebben fog tanulni! Persze ez "kutyafüggő" is .. mert ha fogékony a kutyus akkor lehet, hogy felnőttebb korában is könnyen fog tanulni.

2012. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amint lehet, alapozni sosincs elég korai és sose késő elkezdeni, egy 8hetes kölyköt már nyugodtan el lehet kezdeni pozitív megerősítéssel, esetleg játékos formában tanítani. A lényeg azon van hogy hogyan és mennyi ideig lehet vele foglalkozni. A hogyanra a válasz úgy, hogy számára érdekes/pozitív és lehetőleg erőszak mentes legyen a dolog és kizárólag csakis annyi ideig, amíg még élvezi (kezdetben csak 2-3perc), ha kezdi unni már nem jó, akkor túl lett erőltetve (és/vagy nem megfelelő módszert alkalmazol).
2012. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

jutalom falattal próbáltam tanítani de csak a kezemet harapdálja.

2012. aug. 12. 16:40
 9/11 Bozsikrisz ***** válasza:
2012. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp olvasd el a tanításhoz. [link] Szinte mindenre kapsz itt választ.
2012. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!