Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszélyes ez így? Meg tudják...

Veszélyes ez így? Meg tudják oldani a pásztorórát?

Figyelt kérdés

A barátnőmék találtak egy kicsike kutyát, ilyen kis öleb, lány és most tüzel. Eredetileg volt egy fiú kutyájuk, ami viszont jóval nagyobb a lánynál. Ők úgy vannak vele, hogy a fiú úgysem tud hozzá férni a lányhoz, és nem izgatják magukat. Szerintem viszont elég gáz ez így. Vajon megoldhatja a fiú, hogy elkapja a lányt?

Nekem nagyon furcsa ez, hogy letudják ennyivel, eszükbe se jutna ivartalaníttatni egyiket sem...


2009. júl. 21. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen hozzáférhet, elég találékonyak. Viszont egy ilyen alom kihordásába bele is pusztúlhat a szuka, hiszen a kölykök nagyon nagyok lennének. (És egyáltalán minek lennének?)
2009. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a lánynak ha a fiú nagyobb. Ha a lány lenne nagyobb és a fiú kisebb akkor semmi akadálya sem lenne, de így nem jó. Ivartalanítani kéne valamelyiket. A lány kutyus ha sikeres az akció akkor beleis hallhat a szülésbe. Ivartalanítás az egyetlen megoldás.
2009. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az emberi felelőtlenség netovábbja.A kutyák megoldják a pásztorórát.nincs akadály.én már csak tudom!Ha fajtiszta öleb lehet fajtájától szeretne kicsiket ezért nem ivartalanítja,de akkor se ez a megoldás!a szuka a tüzelésnek csak bizonyos részében engedi magára a kant így akár egy pillanat műve is lehet!ha nem szeretne kiskutyákat ivartalanitani kellene.a tüzeléstől a méhe is begyulladhat vagy az ellésbe is belepusztulhat.
2009. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerős kutya errefelé.

Nos Ő: anyja- törpe tacskó apja- németjuhász.

Elég nagy méret különbség ez nekik?

2009. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kan mindenre képes egy tüzelő szuka közelében. Simán meg tudják oldani. A gazdik pedig felelőtlenek, nem érdemelnének kutyát :(
2009. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ez gáz. Egyébként eszméletlen buta egy ember. A kutyára közölte, hogy yorki, mikor meg elmondtam neki a standardet, amihez köze sincs szegénykének, akkor is közölte, hogy az egy fajtiszta kutya.

Most meg már lesi, hogy honnan szerezzen valami szép kiskutyát, hogy kicsiket csináltasson. Hogy lehetnek ilyen buták az emberek? És szerinte azt, aki ivartalaníttatja a kutyáját, agyon kellene verni. Hihetetlen buta...

2009. júl. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!