Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor mostmár megmarad a...

Akkor mostmár megmarad a kiskutyi?

Figyelt kérdés

Aug. 1-jén találtunk egy újszülött kiskutyát,vmeik barom állat csak úgy kidobta őket,az egyik közeli rétre,ahová szoktunk járni kocogni...másik 3 testvére már akkor nem élt,csak az egyik élte túl..

Ő már holnap lesz 2 hete hogy nálunk van,hazahoztam,megerősödött,szép a bundája,de még nincs kinyílva most sem a szeme. Szerintetek most már ugye túléli,ha ezt a 2hetet átvészelte?



#újszülött kiskutya
2012. aug. 13. 12:43
1 2
 1/16 Bozsikrisz ***** válasza:
állatorvosnál voltál vele?
2012. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Voltam,kérdeztem az oltásokról,azt mondta min. szeptemberben kaphatja az elsőt,ajánlotta a kutyatejport,amivel most is etetjük cumisüvegből...nem szokott fájni a hasa,...szoktam neki simogatni,mint ahogy az anyja nyalogatja a hasát,h beinduljon az emésztése is
2012. aug. 13. 13:01
 3/16 Bozsikrisz ***** válasza:

féreghajtót nem kell kapnia, azt nem mondta?

Amúgy szerintem most már nem lesz baja:)

2012. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

féreghajtót majd ha csak idősebb lesz...mondom 1hónaposan :)

de annak nagyon örülök,h megmarad a kis cukiság,jó helye lesz itt nálam :)

Köszi a válaszod!

2012. aug. 13. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
féregahjtózni 2 hetes kortól kell 2 hetente. A szeme mostanában kell kinyíljon.
2012. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elérzékenyültem ahogy ezt a "beszélgetést" végigolvastam, örömkönnyeket csalt a szemembe, hogy vannak ilyen emberek is, nem csak olyan aljas felelőtlenek akik kidobják a kölyköket.

Örülök, hogy Te találtál rájuk, és igen, egész biztosan jó helyen lesz nálad ez a kis mázlista. :)


Büszke vagyok Rád, így ismeretlenül is, le a kalappal!


Ne keseredj el majd akkor sem amikor kezd kamaszodni és feszegeti a határait. Szeresd mint most és neveld meg, hogy sok-sok boldog évet tölthessetek együtt.

2012. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vegyél olyan bébiételt amiben máj van, és azt is keverd a tejpótlóhoz.!!!!!!
2012. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
megmarad a kis vakarcs biztosan!!!!!!:) Jó ember vagy, és lesz egy csodálatos kiskutyád!!!!
2012. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esik,amit írtok! Nagyon szeretem ezt a kiskutyit,nem akarom elveszíteni,már amikor megtaláltam,nem is gondolkodtam semmit,h hazavigyem vagy ne,egyből felkaptam és elhoztam onnan. A bundáján hangyák másztak,meg lárvák,egyből megtisztítottuk. De most megy a hasa,és nem tudom mit tegyek :( Pont ma nyílt ki a szeme,sötétkék szemei vannak,már lépked is,túl van a fókajáráson!:)

Hasmenés ellen tudtok valamit ajánlani?

2012. aug. 15. 21:26
 10/16 anonim ***** válasza:
állatorvos, és Calo-Phet paszta, vagy kakasport vizben feloldva. hamar kiszáradhat ilyen csepp kutya.
2012. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!