Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereted a kutyákat? Mi a...

Szereted a kutyákat? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
:))))

2012. aug. 13. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, ezért olvasom ezt a topicot...
2012. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antimod ***** válasza:
100%

Vegyes. Vannak kutyák, amelyekkel nagyon jól kijövök, de egyes egyedektől kifejezetten tartok. Rossz élményeim is vannak, de tudom, milyen ragaszkodó és hű társ tud lenni egy kutya.

A feleségem viszont odavan értük. Vicces, amikor sétálunk és felénk szalad egy egyméteres "félborjú", én egyből megállok, hogy "ajaj", ő pedig felkiált: "Jaj de aranyos!" :D

2012. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én minden kutyafajtát szeretek,de van olyan amit nem tartanék bizonyos okok miatt..


szerintem nagyon jó társaság tud lenni egy kutya és segít az ismerkedésben is :D

nem ismertem senkit a környéken amikor ide költöztünk lett egy kutyám akit naponta 3x le kell vinnem,sok kutyást megismertem már akikkel tök jót lehet beszélni nem csak a kutyákról(!!) és megszoktak állítani az utcán emberek ezt- azt megkérdezni a fajtával kapcsolatban így ajánlhatom a fajtát is..ha unatkozok elég csak egy kis párizsit elővennem és máris taníthatok a kutyámnak vmi újat :)


én a legtöbbről jó véleménnyel vagyok,de egy nagyon neveletlen kutyát nem bírok akinek a gazdija nem tesz semmit!! és sajnos a környéken van pár ilyen..


felvidít ha szomorú vagy,nem érzed magad annyira egyedül ha ott van a kutyád :)

2012. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:) ment a zöld mancs!:)

én am szeretem őket:))

2012. aug. 13. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon utálom a kutyákat! Macskák az én állataim!
2012. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy nem szeretem a kutyákat. A gazdáikat viszont nem annyira. De ez sem általános.
2012. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Havanesem van. Imádom! :) A lovak után a legszeretetreméltóbb állat. Szerintem.:)

Mivel mind2 egyaránt hűséges, de a lóra az életemet bízom:)

2012. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Imádom őket, de egy harapás miatt tartok a hirtelen lerohanásuktól, inkább óvatosan közeledek.


A sajátommal azonban bármit meg tudok tenni, és olyan gyönyörű kutya, hogy nem túlzok, ha azt állítom, hogy szerelmes vagyok belé... :)


Szerintem minden kutya szép, okos, és ha olyan természetű, és a gazdája engedélyt ad rá, mindet megbabusgatom, agyon becézem, és még egy-két jutifalit is odaejtek nekik :)))

2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a harapástól én is félek:) na meg unokatesómék kutyája, igaz nagyon barátságos, de nincs tisztában az erejével, és egy barátságos felugrás is eldönt:D
2012. aug. 13. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, a nagytestű, rövid szőrű, erős kutyákat szeretem. Például argentin dog.

De a pulikat utálom, rossz tapasztalat miatt, és az ilyen kis 2 kilós, csipogós felmosórongyokat is.

Tehát szeretem a kutyákat, de csak NAGYON keveset.

2012. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!