Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy pomerániai...

Mennyibe kerül egy pomerániai nyírása és milyen időközönként kell?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, hogy a pomerániai kutyusok nyírása mennyibe kerül és milyen gyakorisággal kell őket vinni, ha rövid szőrű fazont szeretnék.

[link]


Elnézést a szakszerűtlen megfogalmazásért, de nem nagyon értek egyelőre a kutyusokhoz.


2012. aug. 13. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aprópénz a kutya árához képest. :)

Attól függ hova viszed, 3-4000 -től fölfelé nálunk.

2012. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Jajj, már megint boo????? -.-


Amúgy 3000 és afelett.


Amúgy tényleg van pénzed egy több, mint 300.000 Ft-os kutyára?

2012. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

bezony,amit apródon meg társain hírdetnek nem pomerániai :D ha a kozmetikus költségén aggódsz mi lesz ha meglátod a kutya vételárát ?:D

Amúgy lehet cuki,de rettentő makacs,ugatós kutyafajta,attól hogy létezik BOO és most divat lett,csak keménykezű gazdinak ajánlom.

2012. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tisztában vagyok az árával, de szerencsére azért nem kerül 300-ba ;), jelenleg 2 tenyésztő van az országban, aki pomikkal foglalkozik, másfél éve várok a kutyusra és most úgy néz ki végre összejön. Eszembe sem jutna apróhirdetésben keresni, rendesen utánajártam a dolognak, az árral is nagyjából tisztában vagyok, csak azt nem kérdeztem meg, hogy a szőre milyen gyorsan nő, így milyen gyakran kell vinni kozmetikushoz.

2012. aug. 13. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igen,ritka az ilyen ember sajnos.

havonta-másfél havonta viheted kozmetikába amúgy ha fent akarod tartani ezt a fazont:)

2012. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Boo-nak most néztem utána, eddig nem tudtam, hogy létezik. ;)
2012. aug. 13. 21:23
 7/8 A kérdező kommentje:

Neten néztem a kozmetika árakat, és elég nagy különbség van a különböző szalonokban, vidéki vagyok eredetileg itt kb. 2000 egy csivavanyírás, ez Pesten, ahol most élek a duplája vagy még több, a pomerániakat pedig még drágábban nyírják. Ezért nem tudom, hogy mennyi a reális ára.

Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 13. 21:26
 8/8 anonim válasza:
a duplaszőrű kutyusokat nem kéne nyírni.. :) [link]
2014. máj. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!