Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen kutyaiskola?

Létezik ilyen kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Tele van minden (jó tudom túlzás, de az itteni helyzethez képest) rehabilitációs, félős, agresszív, nagy tesű és félős/agresszív, kistestű és félős/agresszív, menhelyi kutyáknak, stb való iskolákkal. Létezik olyan iskola, ahol az átlagon felüli kutyákkal foglalkoznak? Akiknek nincs semmi problémája, akik profik akarnak lenni, akik sportolni akarnak? És ha ilyen létezik, azon belül vajon létezik-e ahol a nem tipikus munkakutyákkal is tudnak kezdeni valamit? Vagy hova menjen az olyan ember, akinek ilyen céljai vannak?

2012. aug. 13. 20:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mennék én átlagosabb iskolába is, de mit kezdjen az ember, amikor a kiképző első kutyája, akivel elkezdett iskolázni, fiatalabb mint nekem a harmadik? Vagy amelyiknek csak egy német juhászra, vagy border colliera korlátozódik a tudása, és amelyik kutya nem úgy reagál, az menthetetlen szerinte?
2012. aug. 13. 20:14
 2/19 sippara ***** válasza:
Írd le légyszíves, hogy pontosan MIT szeretnél csinálni a kutyáddal, mert így senki nem fog tudni válaszolni a kérdésedre (persze azon kívül, hogy nyilván létezik).
2012. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazából szinte minden sport érdekel amiben lehet versenyezni, a kérdés az, hogy melyikben tudnak segíteni és mit szeret a kutya. De ez most inkább csak egy elméleti kérdés, nem kérek konkrét tanácsot, csak hogy mi a véleményetek. Persze tudom, sajnos ebben az országban, még előbb az alapokat kéne megtanítani az embereknek.
2012. aug. 13. 20:17
 4/19 sippara ***** válasza:
22%

Na most... lehet, hogy félreértelek, de szerintem csak provokálni szeretnéd a "népet".

Feltettél egy kérdést ("Létezik olyan iskola, ahol az átlagon felüli kutyákkal foglalkoznak ... akik profik akarnak lenni ... sportolni akarnak?") Megkértelek, hogy vázold fel konkrétabban, hogy mit szeretnél, hogy tudjunk segíteni, mire te közlöd, hogy tulajdonképpen nem érdekel a válasz, de AMÚGY a magyar kutyás hozzáállás általában.


...neked nem lenne gyanús?

2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sippara ***** válasza:
*"A magyar kutyás hozzáállás úgy általában..."
2012. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolgod mint összeesküvéselméleteket szőni a kutyás témakörben, mi? :D Vigyázz, mert legközelebb mindjárt világuralomra török :P
2012. aug. 13. 20:25
 7/19 sippara ***** válasza:
:DDD Félre ne érts, csak... na. Mi a kérdésed? Persze, sok a rehabra szoruló kutya, de egy alapfokú tanfolyam alatt már nem agresszív/félős "vadállat" egyik sem, ha nem sikerült volna megoldani a problémájukat, még rehabon lennének. Innentől kezdve csak rajtad és a kutyádon múlik, hogy meddig tudtok eljutni (akár suli váltással, otthoni tovább képzéssel).
2012. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát de le leírtam, hogy nálunk milyen iskolák vannak. Vagy nagyohn kezdők a kiképzők, vagy ez a katonás kiképzés folyik.
2012. aug. 13. 20:36
 9/19 sippara ***** válasza:
Akkor másik sulit kell keresni, vagy összeszedni egy pár fős sulizni akaró gárdát és kiképzőt fizetni (ha jól tudom, tükör sulisok járnak ki így "házhoz").
2012. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik :)

De mit értesz a nem tipikus munkakutya és az átlagon felüli kutya alatt? Merre keresel sulit?

2012. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!