Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek kell minden évben...

Minek kell minden évben beadni a kombinált oltást? 4 évesen már nincs elég immunitása?

Figyelt kérdés

Ti minden évben be szoktátok adatni?

Sokan azt mondják, hogy ez lehúzás. 8800Ft lenne így, megkérdeztem.



2012. aug. 14. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy szoktuk, mi 20-on éve csak veszettség ellen oltatjuk be őket felnőtt korban.Járnak kutyák közé, mégsincs bajuk sosem.Szerintem ne oltasd be kombival.
2012. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
de lehúzás még a veszettség elleni is (persze ez kötelező, még törvénnyel is megtámogatott rablás-minden oltóanyaggyártó is 3 év védettséget garantál), a kölyökkori első sorozat kombinált oltás tökéletes védettséget ad
2012. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 14. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Inkább a veszettség a lehúzás, hisz az több, mint egy évre biztosít védelmet, de ugye kötelező minden évben.

Én is ismerek olyat, aki két évente oltat kombival, én nem merem megcsinálni. És nem is fogom. Az meg ne forduljon a fejedben, hogy soha többet nem adatsz kombit a kutyádnak. Nem véletlenül találták ki és ha jól tudom, van olyan betegség is, ami ellen csak egy évig véd. Én nem kockáztatnék.

2012. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!