Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van rossz híre a Lucky...

Miért van rossz híre a Lucky for You kennelnek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert bármerre is olvastam a border collie-ról, a fajtát tenyésztő kennelekről, mindnél nagyon le volt húzva a LFY.

2012. aug. 14. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokak szerint ösztöngyenge küllemkutyák, ami azért általánosítás, olvasd végig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__919689-melyik..

2012. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Inkább a Bordermania kennelt ajánlom, ahonnan csak jó idegrendszerű, ösztönerős kutyák kerülnek ki.
2012. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert elsősorban kiállításra vesznek tőle kutyát és küllemtenyésztő. Ettől függetlenül láttam tőle kikerülő, szépen dolgozó kutyákat is. Igaz, egy munkavonalú kutyával nem veszi fel a versenyt, de aki munkavonalú kutyát akar, az nyilván nem tőle vesz kutyát. Aki hobbi szinten szeretne agilityzni, vagy terelni, azt tőle kikerülő kutyával is lehet.

Nagyon lelkiismeretes tenyésztő, nagyon megnézi, hova ad el kiskutyát és tényleg Ő az egyik legjobb, ha valaki showkutyát szeretne.

2012. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

én egyszer beszéltem a tulajjal, rendesnek tűnt, még sem vennék tőle sosem bordert. nekem nem tetszenek a kutyái, nekem néha már nem borderek... (pedig nekem is show-borderem van, máshonnan, őt mégis bordernek érzem, annak ellenére, hogy elég selejtes a drágám... de vannak manapság olyan, bordernek titulált kutyák, amiktől a hideg kiráz, se külemben se jellemben nem borderek...)

de például a bordermania kennel kutyái sem kifejezetten tetszenek, mégis elgondolkodtam, amikor kiskutyát kerestünk, mert soha egy rossz szót nem hallottam róla, ő tényleg nagyon lelkiismeretes.

2012. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!