Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nincs "elvonási tünetek...

Nektek nincs "elvonási tünetek" ha kihagytok 1 hetet kutyasuliban?

Figyelt kérdés
Heti 2 alkalommal van suli de ha valamiért nem tudok kimenni akkor nem tudok mit kezdeni magammal, és szenvedés a hétvége. Más is van ezzel így ?

2012. aug. 14. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Aha ;) Bár én most nem mentek kb 3 hete, és már megszoktam :( De most hétvégén majd megyek :) Hova jártok?
2012. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Míg jártunk a tanfolyamokra, velem is ez volt. Heti 3 alkalom, imádtam azokat, a kutyám is. Utána a klub már csak heti másfél óra lett, rosszul is esett egy jó darabig, hogy így lecsökkent a kutyasuli. De sokat jártunk/járunk össze a sulis barátokkal, ismerősökkel, rengeteg közös programot szervez a suli is a tereléstől, közös kutyás nyaralásoktól, túráktól kezdve a frisbee, agility és egyéb szemináriumokon át a veresegyházi farkas látogatásig, így nem unatkozunk. :) És én is el vagyok a kutyámmal, rengeteget gyakorlunk, tanulunk, fejlődünk, állandóan vizsgákra készülünk, ha akarnék se tudnék unatkozni. Mindig van valami, amin még csiszolni, javítani kell. Ha csak van egy kis időm is és az időjárás is engedi, azonnal megyünk ki a közeli térre dolgozni.
2012. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, de én a gondolattól is rosszul vagyok, hogy akár 1 napot kihagyjuk. Én is és a kutyám is kifejezetten élvezzük, a társaság is nagyon jó, szívesen maradok lent ott miután végeztünk és csak nézem, hogy a többiek -főleg akik előrébb tartanak- mit hogy csinálnak.
2012. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, majd megőrülök, hogy nyáron nincs suli. Amíg tanfolyamra jártunk, egyetlenegy alkalmat sem hagytam ki. Már számolom a napokat szeptember 1-ig, mikor újra kezdődik a suli (mármint a kutyasuli:D). Sosem vártam még így szeptembert:)
2012. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De bizony van... Túl jó a társaság ahhoz, hogy ha kihagyunk egy hetet, akkor iszonyat rossz kedvem legyen. :) Ráadásul a kutyám fejlődése érdekében is kéne, hogy minden héten menjünk, de hát ha nem lehet, akkor nem lehet.. :)
2012. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hetet??? 1 nap is sok. :)
2012. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!