Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagyobb kutyáknak kötelező...

Révész Putricselli kérdése:

A nagyobb kutyáknak kötelező szájkosár sétáltatás közben?

Figyelt kérdés

Van egy labradorom és minden nap szoktam sétálni vele a városban. Nem harapós meg nagyon szereti az embereket de van aki fél tőle és megkérdezte hogy nem kéne e neki szájkosár.


Köszönöm a válaszokat !


2012. aug. 14. 10:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. Aki meg fél tőle, kerüljétek el egymást, nem kötelező a kutyával kapcsolatot létesítenie.
2012. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Robi.88. ***** válasza:
0%

[link]


ezt olvasd el:) ahogy látom szinten mindenhol kötelező a szájkosár és a póráz is kivéve a kutyafuttatokban

2012. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mindenhol határozza a helyi ebrendelet. Nálunk például 50 centi marmagasság felett kötelező és kiszámíthatatlan vagy támadós kutyára. Magyarán ez egy tacskó is lehet akár. Nézz körül, hogy nálatok mit határoz a rendelet.
2012. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Robi.88. ***** válasza:
26%
Amugy sztem érdemes beszerezni ezeket, mégis csak állatokrol van szo és ha esetleg vmiért megijed és megkap vkit akkor a végén még baj lehet belole..
2012. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A helyi rendeletek szerint kell eljárni, van ahol csak a veszélyes ebeknek kötelező, de van ahol meg vannak határozva bizonyos fajták, hogy nekik kell viselniük és ez méretfüggetlen. Nézd meg a város honlapján, ott elvileg valahol eldugva fent kell, hogy legyen, hogy mi nálatok a helyzet.
2012. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2012. aug. 14. 10:52
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Az új rendelet szerint minden 50 cm-nél nagyobb kutya csak szájkosárral, pórázon vezethető közterületen.
2012. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Megmutatnátok azt a "rendeletet"? Csak mert eléggé nyomonkövetem a tv-i változásokat (h ha menni kell menteni, akkor naprakész legyek) de ezzel még nem találkoztam.
2012. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

[link]

Alul vannak a változtatások .

2012. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy paragrafust legalább nem mondanál?
2012. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!