Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal? Segíts...

Mi lehet a kutyámmal? Segíts kérlek.

Figyelt kérdés

Reggel óta röfög vagy mit csinál. Eszik, iszik, szaladgál és mindent úgy csinál ahogy szokott. Szeret legyek, bogarak után kapkodni ezért ara gondoltam, hogy talán a torkán maradt egy és azért csinálja.

Miért csinálja? És mi mit tehetünk érte? Gondolom most anyám nem igazán fog állatorvosra költeni (szerintem nem is fontos). Szerintetek? 5 éves kan vizsla.

15L



2012. aug. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk palotapincsink van elő szokott fordulni vele hogy rohangál, hirtelen megáll és elkezd röfögni, meg hortyogni. Elvileg minden kutya szokott röfögni. Szerintem semmi baja majd átmegy rajta.
2012. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg az én kutyám is szokott. Valamit fel szippantott, ami irritálja.
2012. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg! Az én kutyámnál is sűrűn előfordul ez, főleg mikor szalad, játszik, vagy eszik. Eleinte én is megijedtem, de aztán rájöttem hogy ez náluk valószínűleg természetes :)
2012. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami megakadt a torkán, vagy a légcsövében és az irritálja. Lehet bogár, vagy akár egy kis fűszál is.
2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szokott ő is, de nem így és nem ilyen sokáig.
2012. aug. 14. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!