Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás és/vagy lovas...

Milyen kutyás és/vagy lovas film van, amit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

És esetleg fent van a youtube-on? Köszönöm előre is :) (unatkozok, és nincs jobb egy állatos filmnél az unaloműzésre :D)

13/L



2012. aug. 14. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a Kutyavilágot, a Hidalgót, a Ruffian a csodakancát, a Patacsatát, az Úton hazafelé mindkét részét láttam már :) (és most valami olyat szeretnék, amit eddig nem láttam)
2012. aug. 14. 14:40
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

óÓ ez Secretariatről szól, Ruffian trénere volt az ő trénere is :) a Ruffianban is szó vol róla, már kerestem az interneten a róla szóló filmet, KÖSZÖNÖM :) zöld pacsi :)


És tudom, hogy ez egy másik kérdés, de fontos, mert találtam egy nagyon megható videót Hachiko-ról, és megnézném azt a filmet (Hacsi a leghűségesebb barát) is, de a youtube-on nincs fent, hol tudom ingyen online megnézni? (bocsánat a két kérdésért :) )

2012. aug. 14. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Tessék itt a Hacsi online :)


De előre szólok készíts be egy csomag zsepit :P


*****


( a Click to Play-re kell kattintanod)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kutyahideg és ide zsepi.
2012. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kutyakomédia;)ez egy kutyusos vigjatek:)nagyon aranyos en nagyon szeretem:)
2012. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Itt van pld egy lovas film a ZAFIR

http://www.youtube.com/watch?v=WQw4zuXnf9o

ugyanezen az oldalon még találsz többet is!

2012. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

3. válaszoló: megnéztem a Hacsit, és valóban, sok filmet megkönnyeztem már, de ennyit még egyiken se sírtam soha. ebből is látszik,mennyivel több hűség, ragaszkodás, szeretet és tisztelet szorult az állatokba,kutyákba mint az emberbe! Nemhiába mondják, hogy a kutya az ember legjobb barátja.

4. válaszoló: Ja igen, a Kutyahideget is láttam már és azon is sírtam :(

Mindkettő igaz történet, és sokkal másabb úgy filmet nézni, hogy tudod, hogy az megtörtént.

2012. aug. 16. 13:10
 9/11 anonim válasza:

Malac a pácban '-2, Vágta, Babe, Kutyám Jerry Lee 1-2-3,(imáádom) Kutyabolondok, Kutyahideg, Kutyaszálló, (nagyonjófilmm*.*) Hókölykök, Űrkölykök, stbb.:D



köztük van pár fenn youtubon is, de szerintem ink keress rá google-n és ott nézd meg putlocker lejátszón

2012. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha esetleg még érdekelne :) Flicka 2 része van, mindkét gyönyörű film
2013. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!