Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyökkutyát hányadik...

Symba3 kérdése:

A kölyökkutyát hányadik oltása után lehet kivinni az utcára?

Figyelt kérdés
Két napja kapta meg a második oltását.

2012. aug. 14. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Már rég kiviheted...

Ez csak valami h.lye városi szokás.

Elárulom, hogy a parvo vírus levegőben terjed, a többinél meg csak arra figyelj, hogy ne engedd olyan helyre, ahol felehet ürüléket vagy más szemetet.

(ÉS ez nem az én felelőtlen hozzáállásom, még a tűzoltóság mentőkutyáit is kiviszik. Tiszta elmebetegség olyan ingerszegény környezetben tartani a kutyát az oltási program végéig, mint a lakás.)

2012. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgass a dokira. Majd ő megmondja. Itt vérre menő harcok szoktak lenni, ki-mikor viszi le a kutyusát.....
2012. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ha már két oltása megvan, akkor sem lesz semmi baja, ha parvos kutyákkal játszik.
2012. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 3. oltása után 1 héttel viheted utcára. Nekem is van egy kiskutyám és én úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni. A doki azt mondta amíg nem védett addig ne vigyem utcára, ne tegyem le a rendelőben, de kertbe mehet. :)
2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!