Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb 3 hónapos Labrador keverék...

Kb 3 hónapos Labrador keverék kiskutyát meg lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem bolhás!
2012. aug. 14. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet, lehetőleg kiskutyáknak való kutyasamponnal
2012. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban bolhás, akkor ne a fürdetéstől várd az eredményt! Vagy akkor speciális bolhaölő samponnal fürdesd! Szerintem menj el egy kisállat boltba, és kérdezd meg, hogy egy ilyen idős kutyának mit javasolnak. Az én 9hetes shar pei-emnek egy koncentrátumot adtak, amit 1L vízben kellett feloldani, és "lefújni" vele a kutyát, a helyét, és a legtöbb olyan helyet, ahol sokat szokott lenni! Remélem segítettem :)
2012. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kutyus ideiglenesen van nálam.Csak jövőhéten kaphat oltást meg mindenféle ilyen szereket ezt orvos mondta.(talált kutya) Csak gondoltam ha lehet fürdetni megpróbálok szegényen egy kicsit könnyíteni hátha jobb lesz neki.
2012. aug. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!