Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon tenyésztenek...

Magyarországon tenyésztenek azawakh-ot vagy salukit?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül megtetszett ez a két fajta, és a távoli jövőben talán tartanék is egyet.Főleg a saluki érdekelne.

Árban mennyire számítsak?



#saluki #azawakh
2012. aug. 15. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szépek is, viszont nagyon drága kutyák. És ha már agár, akkor van belőle magyar fajta is, amelyik majdhogynem a kihalás szélén, szóval gondold át és ha ennyira agarat szeretnél, akkor én javasolom, hogy magyar agarat vegyél.
2012. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azawakh ugyan van Magyarországon,de még nem lett lehozva tőle alom(gondolom még fiatal)..Saluki kennel viszont van és almok is voltak már,de ritkán..a Fan-Fell kennelbe épp most vannak kölykök..az áruk: hát mivel nagyon ritkák,ezért olyan 250 ezer forinttól a csillagos égig terjedhet :)

[link]

[link]

2012. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 petrusi ***** válasza:
100%

Salukit tenyésztenek, [link] itt másodikán születtek salukik.

Én is javasolnám, hogy nézz jobban szét az agarak közt.:)

2012. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kedvenc kutyafajtáim az agarak, és nagyon vacilálok, hogy melyikük is legyen. :) Szóba jött még a borzoi, de ő hatalmasra nő, és tudtommal kivételesen sokat eszik. :S


Egy kérdés még: magyar agárnak létezik-e még a borsócirmos színváltozata, vagy már teljesen kiveszett ez a szín?Se kiállításokon, sem újságban, sem egyéb helyen nem láttam ezt a színt, pedig kíváncsi lennék, mert csak egy régi képen láttam, és az fekete-fehér volt. :(


Válaszokat nagyon szépen köszönöm, megy a zöld pacsi!

2012. aug. 15. 23:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, amire szerintem gondolsz. De ezek inkább a vadászvonalas agaraknál vannak. Küllem és verseny vérvonalaknál ilyet ritkán találsz, bár a Kucorgó Dombinál van, ha jól rémlik.
2012. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Keresztapáméknak van agáralmuk. Törzskönyvezett szülőktől vannak. Ha magyar agarat akarjatok, küzdjetek a feketéért, mert az a legértékesebb. :D
2012. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért is "értékes" a fekete..
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert az az ősi vérvonal, szóval a legősibb vérvonal, és az állítólag jobb vérvonal. (: Keresztapum mondta. :D
2012. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 maros_azawakh válasza:
A budapesti Melech Ha'olam FCI azawakh kennelben 2020 végén kölykök várhatóak.
2020. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!