Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a BARF...

Mi a véleményetek a BARF étrendről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én etetnék ezzel,de drága, jobban megéri ha minőségi tápot adok nekik ,ja meg nyersen nem biztos,hogy adnék a kutyáimnak húst főleg úgy,hogy évek óta tápot esznek,nehogy vmit betegséget elkapjanak..

de aki már kölyök kora óta ezzel eteti a kutyáját az már jó,egészségesebb mint a táp hiába minőségi,de drágább is!!

2012. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 VBeata81 ***** válasza:
Természetes, macerás, drága. Én is a tápnál maradok, aztán majd egyszer, ki tudja...
2012. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

Jó dolog, de

1, drága, azon a pénzen inkább befizetek egy kutyaiskolára, versenyre, táborra

2, időigényes, azt az időt akkor inkább a kutyával töltöm. Gondoljunk bele ha valakinek 4-5 nagytestű kutyája van vagy még több...

3, az alkalmazói hajlamosak eltúlozni a dolgokat és megszállottá válni. El kell fogadni, hogy 2012 van, a kutya már nem farkas és ma már nem fog őzikét vadászni hanem száratz golyókat eszik. Ugyanúgy zavar, mint amikor embernél valaki mániákusan vissza akar térni a természethez. Egy bizonyos szintig jó, de a világ igenis változik és haladni kell vele.

4, az én kutyáim pl meg sem eszik a nyers húst, és nem hinném, hogy ettől kevesebbek lennének.

Ha lenne elég időm és pénzem talán kipróbálnám, mert érdekes. Vagy talán a macskának, mert ő kisméretű, de nem tartom egy világmegváltó dolognak.

2012. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

ma 19:27

Fura kutyák lehetnek, amelyek nem eszik meg a nyers húst.

2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki hússal etet, általában nagyobb tételben veszi meg az alapanyagot. Vágóhidakon, nagykereskedésekben.A hozzá való zöldségeket meg bárhol.

Nem újdonság a BARF, csak nálunk most kezdték ismerni és bátorságot venni, hogy így etessenek.

2012. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg semmi baj a kutyáimmal. Ráadásul én nem bolti meg vágóhídi húst adtam nekik, hanem otthoni egészséges, "bio" húst frissen vágva. Remélem nem értetted félre, CSAK nyersen nem eszik meg. Elkészítve szeretik. De én úgy vagyok vele, hogy én kutyát vettem, nekem egy házállat kell, ha vadállatot akarok aki marcangolja a nyers húst, akkor nem kutyát veszek.
2012. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Okos kutyáid vannak:))) Nem kell nekik a "bio" nyers:-D
2012. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs de nem értem a poént. Szerintem meg pont az lenne jó nekik ami bio és nem tápon nevelik olyan ketrecben ahol meg sem tud mozdulni amíg le nem vágják... Ez állatkínzás...
2012. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 15. 23:21
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Buta felfogás, a kutya a ragadozók közé tartozik!- és mint mondod, nem a kutya érdekét tartod szem előtt, csak a saját kényelmed, mert hogy a bogyókkal könnyebb . Hát ajánlanám neked is, hogy csak az embereknek gyártott bogyókat egyél, tele mesterségesen létrehozott anyagokkal. A nyers hústól soha nem lesz beteg egy kutya, még akkor sem, ha egy hónapig elásva a földben rohadt. Az ő gyomruk teljesen más mint az emberé, csak ezt a tájékozatlan kutya tartó nem veszi figyelembe, és embernek nézi, és megpróbálja úgy is tartani!
2012. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!