Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes a kis bichon havanesem...

6 hetes a kis bichon havanesem ma hoztuk aza már ismerkedik egy kicsit a környezetettel de sokat pihen és fekszik és csak néz előre vagy néha alszik, ez normális?

Figyelt kérdés

A másik hogy van mikor elkezdni harapdálni a lábait egy ideig csinálja aztán abbahagyja,tisztogat is de néha harapdálja, ma lett be oltva először és féregtelenítve.

Miért csinálhatja? normális? Ha tetves lenne azt az állatorvos észreveszi igaz? Tudom sok kérdés de nagyon örülnék a gyors válaszoknak!:)



2012. aug. 15. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen elég hamar elhoztad, de én nem téged hibáztatlak, hanem azt a felelőtlen szaporítót! kérdésem lenne, hogy a kutyának vettetek valami rágó játékot? ha még nincs nagyon mit rágcsálnia akkor vegyetek :)
2012. aug. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
onann tudod h férges-e h lefogy, mert a féreg megeszi helyette a kaját, de amúgy kapnia kell féreghajtót és akkor semmi baja nem lesz már. Szerintem is egy picit korán hoztátok el.
2012. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az ilyen pici kutya inkább fel van puffadva ha férges.
2012. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia én is hat hetesen kaptam meg a kicsi havanese-m igazából nekem is sokat alszik félórát játszok vele és kidöl 3 órára, de ez nem baj:D Nekem is harapdálja néha a lábát de a kakijába nincs féreg megnéztük!
2012. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőmnek ezt csinálta a kutya az összes lábával (skót juhász) és férges volt.. Azt hiszem 10 vagy 11 hetes volt.. És elvileg úgy vették, hogy féregtelenítve van... Mindenképpen nézesd meg az állatorvossal!
2012. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!