Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kis és nagytestű kutyát...

Akik kis és nagytestű kutyát tartanak, külön vizes táljuk van vagy csak egy (nagy)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kis testűkutyám van,de ha nagytestű lenne akkor is ugyanaz lenne a helyzet. Van neki egy vizes tál, ami természetesen mindig kint van friss vízzel meg egy másik amibe a kaját kapja napi kétszer,de ez etetési időn kivül nincs kirakva.
2012. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én arra lennék kíváncsi hogy ahol 1 kistestű és 1 nagytestű kutya van annak külön vizes táljuk van vagy csak egy nagyobb amit a kicsi felér..


mert pl ismiméknél egy nagytestű kutya van ,de náluk egy vödörbe van víz a kutyának és az elég magas lenne egy kistestű kutyának..

2012. aug. 15. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Anyuéknál van egy nagy kutya, németjuhász méretű. És van egy beagle kutya. És mikor ott voltunk 2 pincsi keverékünkkel, nem kaptak külön edényt vízzel, de nem vödörben volt a víz, hanem nagyobb, alacsony tálban, amit ők is és a nagy kutya is felérnek.

Ha mondjuk extrém méret különbség van, például van egy dog és egy csivava, akkor a dognak vödörben vagy nagy tálban állvánnyal adnék inni, a csivavának meg kis tálkában. A lényeg hogy felérjék kényelmesen és mindig hűs, tiszta víz legyen benne.

2012. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen vizestálunk van, az űrtartalmát nem tudom, de kb. 15 cm magas, és 2 liternél több fér bele. Tud belőle inni a kicsi is,még akkor is, ha csak kevés van az alján. Amúgy havanese és roti. Felesleges lenne két tál, úgyis ugyanabból innának, sokszor eleve egyszerre isznak, és biztos vagyok benne, hogy nem használnának kettő külön tálat, inkább "tolakodnak" egynél.

2012. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi pulikat tartunk, közepes vödörbe kapnak vizet, a kiskutyák két lábra állnak, és úgy simán tudnak belőle inni. :)
2012. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy kíváncsiságból kérdeztem,két kistestű kutyánk van..de majd egy jó pár év múlva lesz egy nagy testű kutyánk is :)
2012. aug. 15. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb testű kutyáim vannak, nem elég nekik a tálban a víz. Van ugyan egy nagy vödör nekik, amibe víz van, de ha nekiállnak nekidőlnek vagy háromszor megisszák ami benne van.
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a dobiknak egy nagy vödör van, a yorkinak kis tál, csak akkor tud inni a vödörből, ha épp tele van:))))
2012. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem westiem van és kuvaszom. Külön vizes táljuk van, a kuvasznak nagyobb, de nem vödör. Igazából csak azért van kettő tál, mert az egyik bent van a házban, a másik kint a kertben. Kölcsönösen inni szoktak egymáséból.
2012. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Francia Bulldim van. A kertben van neki egy vödör víz, van még 1 tálja kint abban is van neki víz és még bent a szobámban is van 1 vizestálja. Úgyhogy neki több is van, szomjazni semmiképp nem fog! :)) Amugy föléri a vödröt is.
2012. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!