Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik a kutyám?

Hogy tetszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket várok. :)


Szerintem gyönyörű kutya, teljesen odáig vagyok érte. :) 1 éves múlt nemrég a Drágám :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 15. 18:07
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Igen, tartom magam annyira értelmesnek hogy felfogjam, fel is fogom, de emiatt nem fogom törölni a kérdésem. Ha ez megnyugtat, más témakörökben nem teszek fel tetszésnyilvánítós kérdéseket, itt is csak azért tettem meg, mivel szeretem ezt a kutyát, és meg akartam mutatni a nagyvilágnak, hogy ő szerintem milyen szép.

De nem szeretnék vitatkozni veled, elfogadom, amit mondasz, igazad van abban, hogy rengeteg haszontalan, ismétlődő kérdés van ezen az oldalon. Én is igyekszem nem értelmetlen kérdéseket feltenni.

2013. jan. 30. 19:29
 32/33 anonim ***** válasza:
Gyönyörű :) Nagyon szép kutyus
2013. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
látod, tudtam én, hogy a megfelelő embernek szóltam... lennének a többiek fele ilyen értelmesek, lenne értelme ennek a cuccnak...
2013. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!