Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetek én a falkavezére...

Lehetek én a falkavezére ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek lehetek úgy falkavezér, elsődleges gazda a kutyám szemében hogy én suliba járok. Eközben anyukám és nagymamám egész nap otthon vannak mamámnak van egy kistestű kutyája, neki ő falkavezér.

Megmondtam nekik hogy mikor megérkezik a kiskutya (ami nyáron lesz hogy ki tudjam vele alakítani a kötődést) mikor én nem vagyok itthon nem etethetik a kutyát és ne kényeztessék egész nap.Csak én fogom etetni a kutyát megcsinálok minden falkavezérségi gyakorlatot és suliba is fogunk járni.

Szerintetek így lehetek a szemében az igazi gazdi?

Van esetleg valaki hasonló helyzetben? Ti hogyan tennétek a helyemben ?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2012. aug. 15. 21:06
 1/7 VBeata81 ***** válasza:
Igen, lehetsz. Ez egyedül rajtad, a viselkedéseden, a hozzáállásodon, a személyiségeden múlik! De azt ne felejtsd el, hogy a családban élő kutya számára a család minden kétlábú tagja falkavezér kell hogy legyen. És ha együttműködtök, a kutyának sokkal kiegyensúlyozottabb, ezáltal boldogabb élete lesz. Sok sikert!
2012. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2012. aug. 15. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk apukám olyan, hogy amíg én dolgozok, ő egész nap tutujgatja a kutyámat, és tudom, hogy együtt falatoznak :D

Na pont emiatt vagyok én a falkavezér a kutyám szemében, mert nálam vannak szabályok.

2012. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !:)
2012. aug. 15. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz! De nagyon körültekintőnek kell lenned, szóval tájékozódj. Én is családban élek de csak én vagyok a kutyának a falkavezére, pedig nagyon fiatal voltam amikor kaptam. Viszont arra készülj fel, hogy a család lehet, hogy képtelen elfogadni majd a kutyázási elvedet. Vannak akik szerencsések, én például nem, én hiába kérek bármit tőlük, nem teszik meg, még akkor sem ha megígérték, szóval ez elronthatja a munkád.
2012. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !
2012. aug. 15. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

Én is suliba járok, menhelyen önkéntes vagyok, gyepiről mentek.

Anyum itthon van.

Mégis rám hallgatnak, engem fogadtak el.

Egyedül rajtad áll:)

2012. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!