Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves yorki, aki hónapokat...

1 éves yorki, aki hónapokat hánykódott a világban, gyorsan be tudna szokni egy családhoz, ahol van egy gyerkőc és egy másik kutyus is?

Figyelt kérdés
A yorki nagyon barátságos, de sír a lakásban ha nincs vele otthon senki, (dolgozni viszont kell).Amúgy napi 3 hosszú sétája van, hétvégén pedig nagyokat kirándulunk.

2012. aug. 15. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be tud illeszkedni. De időbe telik, és a szeparációs szorongásán próbáljatok segíteni.
2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na erről még most lekell szoktatni, mert hidd el később is sírni fog:) 6 éves Havanese és Shi-tzu kutyusom van, de még mindig hisztizik, ha egyedül van. De egyébként, igen, hamar megtudja szokni az új környezetet.:)
2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nagy türelmem van, csak kérdéses, hogy a szomszédaimnak mennyire lesz...
2012. aug. 15. 21:21
 4/4 harleynagyi ***** válasza:
100%
veled erzi magat biztonsagba es meg fel azert vinyog elfogja hagyni majd , mikor minden nap ugyan abba az idoben erkezel megszokja es varni fog .... Az En kutyam mikor orrokbe fogadtam kitalalta ha otthon hagyom a cipoimen all boszut , szoval vettem neki egy ketrecet es mikor dolgozni mentem neki ott kellet lenni 2 honap utan mar ki engedhetem es ami erdekes volt hogy sokszor imadot befekudni a ketrecbe igaz az ajto mar akor nyitva volt , ezt nem ajalom neked mert a kis kutyad meg jobban fog sirni
2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!