Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a Rottweiler kennelről...

Erről a Rottweiler kennelről mi a véleményetek, tapasztalatok stb?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 15. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta rotisok.
2012. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a honlap alapján hozzáértő, nekem szimpatikus. hivd fel, és látogasd meg:)
2012. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is eddig csak jót hallottam. És ma találkoztam egy kölyökkel, aki innen van! Gyönyörűűű! És jókat mondott a gazdi is. 2 órát beszélgettek első látogatásnál vele, első kutyának csak szukát adnak, kérésre sem csonkolnak, Ezek igazi munkavonalú kutyák. Egyenlőre nem aktuális a dolog. Csak x éven belül, második kutyának...
2012. aug. 15. 21:45
 4/4 petrusi ***** válasza:

Lelkiismeretesen ír a tenyésztésről, felelős kutyatartásról.Jó eredményei vannak,plusz pont, hogy versenyezteti, tehát komolyan foglalkozik a kutyáival.Úgy tűnik, jó helyen vannak,igényes környezetben.

Az is imponál nekem, hogy van agy kisállatfelszerelés és -eledel boltjuk.Így mindent meg tudnak enni a kutyáknak.

Szűréseredményeket ugyan nem látok sehol, de jó kis kennelnek tűnik.A kutyák is jó erőben és bőrben vannak.Szépek, jó állásúak.

Engem meggyőztek.Vedd fel a kapcsolatot velük, beszélgessetek, látogasd meg őket.Sok szerencsét!

2012. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!