Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák látják a szellemeket?...

Szabó Krisztike kérdése:

A kutyák látják a szellemeket? Állandóan a semmibe mered a kutya és azt a valami hosszasan nézi.

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:50
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Mivel fekete-fehéren lát, és jobb a szaglása is, lehet csak arra felé mered amerre érez valamit a kis drága, hátha meglátja mi az :)
2012. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

szerintem igen amúgy..mikor pici volt a kutyám volt hogy éjszaka próbáltam aludni kutyám hirtelen felpattan (ágyon alszik velem) kinéz a félig nyitott ajtón az ágyról és morgott,vicsorgott ugatott. Beparáztam még egyedül laktam de senki nem volt kint..aztán ezt eljátszotta még párszor hogy meredt aztán hirtelen morgott,volt hogy odafutott hozzám és remegett..

Aztán elköltöztünk abból az albérletből és azóta nem volt vele ilyen..

Lehet sokak szerint blaha,de ez nem rossz álom volt az biztos,mert nem egyszer csinálta ezt és csak abba a lakásba..

2012. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Semmibe mered, valamit hosszasan néz... Nem akarlak megijeszteni, de ez az epilepszia egyik tipikus tünete lehet. Mondd ki ilyenkor a nevét, próbáld felhívni magadra a figyelmét. Ha nem vagy csak nehezen lehet kizökkenteni, vagy ha sikerül, de amint hagyod, újra kezdi, akkor irány egy jó doki.
2012. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és amit kvittagirl ír, az szintén könnyen lehet epilepsziás tünet. Nem minden roham jár azzal, hogy rángatózik és folyik a nyála. Több ismerősömnek van epilepsziás kutyája, a fajtámban az utóbbi időben egyre gyakoribb, így tudok róla pár dolgot.
2012. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már magunkhoz hívni,csóválta is a farkát,tehát reagált a nevére.De hosszan ugatta a nagy semmit és most egész este azt a pontot nézi. Már 13éves a kutya.
2012. aug. 15. 22:20
 6/25 anonim ***** válasza:
Az nem elég, ha csóválja. Legalább nézzen rátok, de még megnyugtatóbb lenne, ha odamenne hozzátok. Nekem ez így látatlanban elég gyanús, hogy beteg.
2012. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
ez betegségnek lehet a tünete.
2012. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Júniusban epilepsziában halt meg a 12 éves kutyánk. Ő is hosszasan meredt a semmibe, de volt olyan is, hogy rángatózott, habzott a szája, majdnem megfulladt. Hiába jött ki az orvos, hiába kezeltettük, elpusztult.
2012. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nálunk is 13éves lesz lassan a kutya.Remélem azért nincs semmi baja.
2012. aug. 15. 23:48
 10/25 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami olyat lát, amit te nem. Az enyém így volt rácuppanva a múltkor egy sünre. Csomószor jártam kint nála, próbáltam lenyugtatni, de semmi. Csak bámult és ugatott, a nevére sem reagált, nem lehetett kimozdítani. Aztán amikor próbáltam "benézni" mire figyel, akkor láttam egy kis mozgást kerítésen kívül a fűben (zseblámpával). El kellett vinnem az éjszaka közepén valahova messzebbre a sünit, hogy lenyugodjon végre a kutyám.
2012. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!