Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A frontline és az advantix...

A frontline és az advantix nem válik be a kutyáimnnál. A kiltix nyakörv szintén semmit nem ér. A neostomosan sem. Mi maradt még?

Figyelt kérdés
Rengeteg pénzt költöttünk már bolhairtásra, én nem tudom milyen dögök ezek, de semmi nem használ. Egyedül a macskánál jártunk sikerrel Advocate-tal, de az meg nincs kutyára sehol.
2012. aug. 15. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezeltétek ilyenkor a helyét, plédjét, szőnyegét is??? Az szokott gond lenni, hogy újrafertőződik.


Én most Scalibort vettem az enyémnek, igaz ő nem bolhás, csak kullancs ellen...

2012. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csináltok. Remek szer mindegyik.
2012. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát, most éppen egész nap takarítottam. Az egész házat, az udvart, az ágyakat, a kanapékat, mindent, ami textil. Minden ki lett porszívózva, agyon lett fújva neostomosannal. És le lett kezelve mindkét kutya. És ezt már nem először csináltam.
2012. aug. 15. 21:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, nem jól csináljuk. Aztán érdekes módon a macskával ugyanígy mentünk végig, nála sem jött be semmi. Aztán az Advocate-tól meg egy csapásra (2 óra alatt) eltűntek belőlük a dögök.
2012. aug. 15. 21:58
 5/6 A kérdező kommentje:
*belőle
2012. aug. 15. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Foresto nyakörv (fél évig) és Certifect cseppek (4-5 hetente) együttesen használva nálam bombabiztosan beváltak.

(gyorsan lekopogom)

2012. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!