Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek egy frissen ellett,...

Mit tegyek egy frissen ellett, utcai kutyával? Nem tarthatom meg.

Figyelt kérdés

Városban lakunk,emeletes házban (társasház),aminek van egy nagy udvara.Tegnap vettem észre,hogy beszökött ide egy kutya és a fa alatt megelett!

Mit lehet tenni?

Meg nem tarthatom,mert emeletes házban hogyan? Meg a szüleim nem szeretik a kutyákat.


2012. aug. 16. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
jelenleg a fa alatt van a kölykeivel,hogy más észrevette-e nem tudom,mert itt eléggé szürke emberek laknak,barátságtalanok.én még senkit nem láttam körülötte,pedig vannak kutyatartók is!
2012. aug. 16. 15:33
 2/6 A kérdező kommentje:
közepes testű kutya...
2012. aug. 16. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
szerencsétlen:( Vigyél neki enni, inni, és én a NOE-sokat hivnám. vagy a Netboard fórumon is tudsz segitséget kérni. Facebook, radikálisok, segitőkész normális társaságok.
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sajnálom énis.de nem tudom,mit tehetnék,mert kicsit félek tőle,mi van,ha megközelítem és megharap? sajnos eddig nem sok dolgom volt kutyákkal a szüleim miatt,de szeretem őket végülis.

meg félek itt pár alaktól.van egy fura pasas aki utálja a macskákat,párat meg is mérgezett,kóborak voltak.nehogy ezekkel is csináljon valamit :S

mindenki rohan itt,szerintem ha eltűnne ez az udvar se tűnnek fel senkinek...

2012. aug. 16. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizet meg valami táplálékot midneképpen vigyél annak a szerencsétlen szukának. Mormogj vmit megnyugtató hangon mikor közelitesz és nem kell teljesen az orra elé raknod, ha félsz. De sztem nem fog bántani az az elcsigázott kutya és meg is érzik a segitő szándékot, bár a fialás miatt meg is lehet kicsit szeppenve.


Mielőbb hivd a Noét!!! ha nem is segitenek ők, de tuti megmondják hová fordulj.


És köszönöm, a szuka nevében is!!! (majd ird meg mi lett a vége)

2012. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vigyél neki vizet,meg vmi kaját,akár vmi olcsó táp vagy konzerv is jó... ha 1 m-re lerakod elé szerintem az is jó..


de mindenféleképpen hívd fel a NOÉ-t vagy vmi állatotthont,mert abba a környezetbe a kiskutyáknak nem jó!!!

2012. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!